Krowa Matylda bawi się w chowanego

oprawa twarda
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 32
rok wydania: 2014
format: 230 x 300 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-929-7

cena detaliczna

22.50 zł25.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Krowa Matylda

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Krowa Matylda bawi się w chowanego

oprawa twarda

Sympatyczna Matylda powraca! Tym razem zawadiacka krowa bawi się z przyjaciółmi z zagrody w chowanego. Znajduje najlepszą kryjówkę, gdzie nikt nie może jej znaleźć – wchodzi na drzewo. Okazuje się jednak, że ma problem z powrotem na ziemię. Na szczęście z pomocą pospieszą jej przyjaciele, gospodyni, a na koniec – niezawodny listonosz.


Książka autorstwa ilustratora znanego z serii "Mądra Mysz", Alexandra Steffensmeiera, przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom sympatycznych krów.

Dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

Poniżej znajdziecie materiały warsztatowe do zabaw z dziećmi - zachęcamy do korzystania!

Inne książki wydane w ramach serii

 • Z punktu widzenia dziecka - świetne! Absolutnie odlotowe rysunki na całą stronę, z mnogością detali, krowa żadna tam krowiasta, tylko wygimnastykowana, chętna do zabawy i psot, reszta podwórka (świnie, koń itd) dzielnie jej sekunduje, na przykład wspólnie bawiąc się w chowanego.
  Czytaj więcej na: http://mcagnes.blogspot.com/2014/04/krowa-matylda-bawi-sie-w-chowanego_4.html
 • Niezaprzeczalnie największą zaletą książki są ilustracje – niesamowicie zabawne, duże i bardzo ładne sprawiają, że książkę bardzo dobrze się czyta i ogląda. Tekst stapia się z ilustracjami, a czasami można nawet pokusić się o stwierdzenie, że obrazki są ważniejsze od niego. Już wewnętrzna część okładki jest przezabawna: Matylda z głową w budzie i chowająca się za sznurem z suszącymi się ubraniami, pewna, że nikt jej nie odnajdzie.
  Czyta więcej na: http://parenting.pl/portal/recenzja-ksiazki-krowa-matylda-bawi-sie-w-chowanego-alexandra-steffensmeiera
 • Steffensmeier wie, jak rozbawiać odbiorców. Proponuje bajkę rozrywkową (to jest pozbawioną moralizatorskich tonów) i śmieszną, dopracowaną w każdym szczególe i dobrze przemyślaną. Swoim poczuciem humoru ten autor na pewno trafi do dzieci i będzie mógł zatrzymać je nad lekturą na długo.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2014/04/alexander-steffensmeier-krowa-matylda.html
 • Pogodny, sielankowy nastrój, zabawna fabuła i budzący sympatię bohaterowie sprawiają, że książkę (podobnie jak inne z tej serii) czyta się bardzo przyjemnie. W historii kluczową rolę odgrywają ilustracje, barwne i wyraziste, stylistyką przywodzące na myśl współczesny komiks.
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2014/11/krowa-w-opaach.html
 • Naszą książkę o Krowie Matyldzie lubimy czytać zwłaszcza rano, gdy nie chce nam się jeszcze wstawać z łóżka. Jest to wspaniały sposób na początek dnia. Krowa Matylda śmieszy, bawi i jest najsympatyczniejszą krową na świecie.
  Czytaj więcej na: http://turkusowakropka.com/wp/krowa-matylda-n/
 • Nieprzeciętny komizm sytuacji, ogromne poczucie humoru, szczególnie widoczne w warstwie graficznej, oraz balansowanie na granicy absurdu i rzeczywistości to zdecydowanie najmocniejsze punkty tych książek, które sprawiają, że czytanie staje się prawdziwą przyjemnością i zachęcają do sięgnięcia po pozostałe tytuły z serii.
  Czytaj więcej na: http://rozanedziecinstwo.blogspot.com/2016/09/krowa-matylda-pomysowa-krasula.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński