Arkadia płonie

nakład wyczerpany
oprawa miękka
autor: Kai Meyer
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: ctp
rok wydania: 2014
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-890-0

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Arkadia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Arkadia płonie

oprawa miękka

Druga część trylogii arkadyjskiej.

Po niespodziewanej śmierci siostry i ciotki przed Rosą kolejne wyzwanie: staje na czele rodu Alcantara. Musi teraz zmierzyć się z chciwymi, krwiożerczymi członkami własnej rodziny, którym nie odpowiada nowa sytuacja, przewodzić wszelkim ważnym sprawom, również tym dotyczącym śmierci jej bliskich, a przede wszystkim – przekonać wszystkich, że jej związek z Alessandro Carnevare, chłopcem z wrogiego klanu, nie zaszkodzi interesom jej rodziny.

Zobacz poprzednią i kolejną część trylogii

Patronat medialny:

 

 

Inne książki wydane w ramach serii

 • Warsztat autora jest świetny, osobiście uwielbiam makaronizmy w jego książkach. Okładka też zasługuje, aby o niej wspomnieć, bowiem jest naprawdę świetna i pasuje do zawartości powieści. Przy okazji sprawia, że czytelnik snuje własną wersję wydarzeń, co niesamowicie pobudza wyobraźnię i pozwala porównać wizję autora z swoim wyobrażeniem.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkitopasja.blogspot.com/2014/04/arkadia-ponie-kai-meyer.html
 • Pisarz ma lekkie pióro i czytanie jego twórczości sprawia niekłamaną przyjemność. Autor zdecydowanie wie jak zachęcić do siebie czytelnika, a słowem posługuje się z dużą wprawą.
  Po "Upadek Arkadii" sięgnę z przyjemnością, mając nadzieję na to, że tym razem pisarz powróci do swojej pierwotnej konwencji, a książka będzie tak samo pełna akcji jak i fantastycznej otoczki oraz niezwykłych zdarzeń.
  Czytaj więcej na: http://secretum.pl/recenzje/ksiazka-recenzja/arkadia-plonie.html
 •  Pierwsza część historii Rosy mocno mnie poruszyła i bardzo mi się spodobała. Bałam się, sięgając po kontynuację, że autor zgubi całą tę magię, która była obecna podczas czytania Przebudzenia Arkadii. Jednak nic takiego nie miało miejsca. Dla mnie zarówno ta, jak i poprzednia część są na tym samym poziomie. I w ten sam magiczny sposób zapraszają do lektury.
  Czytaj więcej na: http://poradnikpozytywnegoczytelnika.blogspot.com/2014/06/miosc-mafia-i-prawda.html
 • O ile "Przebudzenie Arkadii" już miało bardzo dobrą fabułę, to tutaj jest wręcz znakomita. Kilka razy przeżyłam niemały szok (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) widząc, co autor wymyślił.
  Czytaj więcej na: http://gexe.pl/ksiazki/art/4357,arkadia-plonie
 • Przyznaję, że autor doskonale wie jak przyciągnąć czytelnika. Od pierwszych stron tempo akcji zostaje ustawione na najwyższe „obroty” i utrzymuje się na tym poziomie do samego końca. Ba! Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że zakończenie dostaje jeszcze dodatkowej „mocy”, a co za tym idzie: wbija w fotel i praktycznie „spaja” nasze ręce z książką.
  Czytaj więcej na: http://ogrodpelenksiazek.blogspot.com/2014/09/arkadia-ponie-kai-meyer.html
 • Autor po raz kolejny zaserwował swoim czytelnikom ogromną dawkę wrażeń, które sprawiły, że nie mogłam oderwać się od tej książki choćby na chwilę. Tak duża ilość akcji oraz mrożących krew w żyłach scen dosłownie wciska czytelnika w fotel i nie pozwala mu na chwilę wytchnienia.
  Czytaj więcej na: http://addictedtobooks.blog.pl/2016/01/24/recenzja-arkadia-plonie-kai-meyer/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński