Ciocia Jadzia w Rzymie

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 64
rok wydania: 2014
format: 210 x 227 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-941-9

cena detaliczna

19.80 zł22.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Ciocia Jadzia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Ciocia Jadzia w Rzymie

oprawa twarda

Ciocia Jadzia wygrała wycieczkę do Rzymu! Dla trzech osób. Tą trzecią osobą jest Wiktoria, przyjaciółka z podwórka. Przygody zaczynają się już w samolocie, kiedy to wszyscy zakładają kamizelki ratunkowe w obawie przed katastrofą. Ale to na szczęście fałszywy alarm. W Rzymie są zabytki, ale nie tylko. Są też dobre lody, pizza i nowe znajomości. Wycieczka do Rzymu okazuje się bardzo udana, jak zresztą wszystko, w czym macza palce znana już czytelnikom serii ciocia Jadzia.

Książka przeznaczona jest dla starszych przedszkolaków (5+), ale czytający ją dziecku dorosły też nie będzie się nudzić.

Inne książki wydane w ramach serii

 • W Rzymie dzieje się bardzo wiele, a nawet krótki spacer staje się przygodą. Autorka funduje swoim małym czytelnikom niebanalną podróż, przenosi ich do miejsca, w którym ciocia Jadzia nie musi przejmować się opiniami rodziców i zapewni dziewczynkom szereg atrakcji. W końcu ciocia Jadzia to jedna z tych bohaterek, które nigdy do końca nie dorosły – i stanowią zawsze odskocznię od rodzicielskich nakazów.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2014/07/eliza-piotrowska-ciocia-jadzia-w-rzymie.html
 • Macie w planach podróż z dziećmi do Rzymu w czasie wakacji? Możecie potraktować tę książkę jako mini-przewodnik. Autorka przemyca w nim sporo ciekawych informacji i ciekawostek o Wiecznym Mieście.  Kultura, zwyczaje, zabytki i włoskie potrawy, których należy spróbować odwiedzając słoneczną Italię. To wszystko okraszone ciepłem i spokojem, który bije od Jadwigi oraz dużą ilością humoru.
  Czytaj więcej na: http://mamanietylkoadama.blogspot.com/2014/07/ciocia-jadzia-w-rzymie.html
 • Eliza Piotrowska opowiada o tej podróży w sposób bardzo ciekawy i zabawny, kierując się punktem widzenia dzieci. Wybiera rzymskie ciekawostki, które będą atrakcyjne dla czytelników i łatwo się je zapamięta. Jej bohaterki reagują dziecięco radośnie na miłe niespodzianki, ale też dziecięco „gderliwie” na zmęczenie i nudę. Są wiarygodne pod każdym względem.
  Czytaj więcej na:http://www.czytusieczyta.pl/ciocia-jadzia-rzymie-eliza-piotrowska/#more-1231

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński