Mały słownik wyrazów kocich i kociojęzycznych

oprawa twarda
ilustracje Marta Ludwiszewska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 64
format: 120 x 195 mm
oprawa: twarda, płyta
ISBN: 978-83-7278-943-3

cena detaliczna

17.10 zł19.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Mały słownik wyrazów kocich i kociojęzycznych

oprawa twarda

Słownik, z którego można się dowiedzieć między innymi, że kot to "pan, mistrz, nauczyciel", a ćwierkot  to "uporczywy (nierzadko maniakalny) zachwyt nad kotem, zwłaszcza w początkowej fazie jego rozwoju". Dzięki zabawnym hasłom i znakomitym ilustracjom książka jest znakomitą lekturą dla wszystkich miłośników kotów od lat sześciu do stu.

 

 

Patronat medialny:

Galeria zdjęć

 • Podziwiam wyobraźnię autora, niektóre hasła wspinają się na wyżyny abstrakcji. Tym większa frajda z rozszyfrowania takiego kociojęzycznego wyrazu. Niektóre hasła pozostały dla mnie nierozszyfrowane. Pewnie tak miało być. No bo kto by tam zrozumiał kota?
  Czytaj więcej: http://mcagnes.blogspot.com/2014/05/may-sownik-wyrazow-kocich-i.html
 • „Mały słownik wyrazów kocich i kociojęzycznych” to propozycja nietypowa. Mimo niewielkich partii tekstu (i nieprzesadnie bogatych w szczegóły grafik) lektura będzie trwać dosyć długo – trzeba bowiem skupienia i czasu, żeby odkryć wszelkie zabawy autorów i żarty porozmieszczane zarówno w definicjach, jak i na obrazkach.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2014/06/przemysaw-wechterowicz-may-sownik.html
 • Kociarze na widok tej książki z pewnością wpadną w zachwyt. Być może objawy będą przypominały ĆWIERKOT, czyli uporczywy zachwyt (zwykle na widok kota) objawiający się m.in. rozszerzonymi spojówkami, odrętwieniem dolnej części twarzy (tzw. księżycowy uśmiech), wypiekami na ciele…
  Czytaj więcej na: http://www.szczecinczyta.pl/maly-slownik-wyrazow-kocich-i-kociojezycznych/
 • Zachwyci zapewne wyznających koterię - jedną z czterech  religii monoteistycznych (a po prawdzie to jedyną słuszną i prawdziwą). Jej wyznawcy cechują się fanatycznym skupieniem na kotowiźnie, czyli pracy ku chwale i zadowoleniu sierściucha  oraz popadaniem w kotlinę, czyli depresję spowodowaną brakiem kociej sierści – nie będę się rozdrabniać gdzie – wszędzie. Uśmiałam się w sumie co niemiara: z własnego niedorzecznego zachwytu, którym darzę pewnego czworonoga. Nie da się bowiem nie zauważyć zawartej w Małym słowniku… satyry na brak dystansu.
  Czytaj więcej na: http://alicyawkrainieslow2.blogspot.com/2014/09/kowerkot-czyli-ustawiczne-szukanie-kota.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński