Fantastyczna seria. Sekret Bizona

nakład wyczerpany
oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: self end 4+4
rok wydania: 2014
format: papier
oprawa: tektura 2 mm
ISBN: ctp

cena detaliczna

8.91 zł9.90 zł

Nakład wyczerpany
opis książki
recenzje

Fantastyczna seria. Sekret Bizona

oprawa twarda

Maks, Zizi i Kapsel przyjaźnią się od pierwszej klasy. Mieszkają na tym samym osiedlu. Zizi (czyli Zosia) lubi komiksy i zwierzęta futerkowe, Kapsel (czyli Kacper) marzy o lataniu i uwielbia ciasteczka, a z Maksem…  wszystko jest możliwe. Urodził się i siedem lat mieszkał w Peru, gdzie nauczył się wielu dziwnych rzeczy. W wolnych chwilach konstruuje roboty. We własnym laboratorium!

Tym razem troje przyjaciół postanawia wpłynąć na złego kolegę. Bizona boją się wszyscy, nikt nie chce mu się narazić. Ale przecież musi być na niego jakiś sposób! Tylko czy on jest naprawdę zły? Maks, Zizi i Kaspel postanawiają działać.

Seria dla dzieci, które zaczynają samodzielną przygodę z czytaniem.

Galeria zdjęć

 • "Sekret Bizona" to czawarta część serii przygód Maksa, Zizi i Kapsla - przyjaciół  rozwiązujących problemy i zagadki. Tym razem nielubiany, starszy uczeń  sieje strach w szkole swą groźną miną i złym traktowaniem zwierząt. Ale czy to nie jest tylko poza ?
  Czytaj więcej na: http://kajecisko.blogspot.com/2014/06/sekret-bizona-anita-gowinska.html
 • Autorka decyduje się na lekkie i młodzieżowe fabuły, pisze w sposób, który właściwie nie wymaga od czytelników żadnego poznawczego wysiłku – ale to nie znaczy, że infantylizuje historię. Zgrabnie zamieszcza w niej różne wymiary problemów – niby pisze o sprawiających kłopoty wychowawcze Bizonie, a w podskórnej warstwie narracji ukrywa przekaz o krzywdzącej sile plotki.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2014/07/anita-gowinska-sekret-bizona.html
 • Jest to nasze pierwsze spotkanie z twórczością Anity Głowackiej ale uważam je za bardzo udane. (...) Będąc z Zizi. Maksem i Kapslem nie można się nudzić a niejednokrotnie na ustach zagości uśmiech bo pomysłowa z nich brygada. Dodatkowym plusem jest duża czcionka i tak lubiane przeze mnie czarno-białe ilustracje w których nie brakuje humoru.
  Czytaj więcej na: http://www.misiaitosiaczytaja.pl/2015/10/nie-ma-tusionka-sekret-biozona.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński