Upadek Arkadii

nakład wyczerpany
oprawa miękka
autor: Kai Meyer
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 160120604561
rok wydania: 2014
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-950-1

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Arkadia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Upadek Arkadii

oprawa miękka

Zakazana miłość do Alessandra oraz nietypowy sposób prowadzenia interesów mafii sprawiają, że Rosie przybywa wrogów. Również młody capo klanu Carnevare nie cieszy się popularnością wśród członków własnej rodziny. Gdy ktoś próbuje wrobić ich w morderstwo, a cała sycylijska policja mobilizuje siły, by ich złapać, kochankowie rzucają się w wir szalonej ucieczki. Przy okazji szukają odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Kto czyha na ich życie? Co planuje Głodomór? Czym są dziury w tłumie, których tak bał się Fundling?

Trzecia część popularnej trylogii arkadyjskiej.

Zobacz poprzednie części:

 

Patronat medialny:

Inne książki wydane w ramach serii

 • Historia wciąż zaskakuje. Wciąga, przeżuwa i na końcu bezlitośnie wypluwa. Fabuła jest zgrabnie poprowadzona, sięga po wątki, które wydawały się być skazane na zapomnienie.
  Czytaj więcej na: http://gexe.pl/ksiazki/art/4369,upadek-arkadii
 • Książka ma 451 stron, dla niektórych to dużo, a dla innych (tak samo jak dla mnie) to bardzo niewiele, bo lubię przedłużać lekturę powieści, które mnie intrygują. Ta mnie wciągnęła, a przy okazji różni się od tak powtarzającego się schematu ( królestwo, magiczne istoty i wszystko tak banalnie proste, ze bohaterzy tylko żyją bez prawdziwych kłopotów).
  Czytaj więcej na: http://ksiazkitopasja.blogspot.com/2014/07/upadek-arkadii-kai-meyer.html
 • Upadek Arkadii to najlepsza cześć trylogii i czytało mi się ją świetnie. Jest tu wszystko co lubię: szybka akcja, nieckliwy romans i dojrzewający na oczach czytelnika bohaterowie. Autor także umiejętnie balansuje między tym co realne, a tym co ponadzmysłowe.
  Czytaj więcej na: http://edytka28.blogspot.com/2015/08/kai-meyer-upadek-arkadii.html
 • Autor stworzył niezwykłą intrygę i z każdą następną stroną wszystkie elementy układanki wskakują na właściwe miejsce. Kai Meyer zrobił na mnie ogromne wrażenie, a jego lekki oraz niezwykle plastyczny styl pisania powoduje, że jego książki dosłownie się pochłania. „Upadek Arkadii” podobnie jak poprzednie tomy jest naładowany akcją oraz czasami mrożącym krew w żyłach fragmentami.
  Czytaj więcej na: http://addictedtobooks.blog.pl/2016/06/10/recenzja-upadek-arkadii-kai-meyer/
  ała Trylogia Arkadyjska jest tak cudownie skonstruowana, występuje w niej mnóstwo tajemnic, zagadek, bohaterowie nie dają od siebie odpocząć, a wyobraźnia samego autora nie zna granic. - See more at: http://czytelniadominiki.blogspot.com/2016/04/kai-meyer-upadek-arkadii.html#sthash.qam3wHhl.dpuf
Cała Trylogia Arkadyjska jest tak cudownie skonstruowana, występuje w niej mnóstwo tajemnic, zagadek, bohaterowie nie dają od siebie odpocząć, a wyobraźnia samego autora nie zna granic. - See more at: http://czytelniadominiki.blogspot.com/2016/04/kai-meyer-upadek-arkadii.html#sthash.qam3wHhl.dpuf

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński