Kicia Kocia w kosmosie

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 978-83-7278-984-6
rok wydania: 2014
format: 192 x 192 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-984-6

cena detaliczna

6.21 zł6.90 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Kicia Kocia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kicia Kocia w kosmosie

oprawa miękka

Kicia Kocia ogląda gwiazdy na niebie. Zachwyca się księżycem i zwierza się, że chciałaby polecieć na księżyc. Dowiaduje się, że można tam dolecieć rakietą i że w kosmos latają astronauci. Kicia Kocia chce zostać astronautką!


Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

.Serię polecamy małym czytelnikom – od 2. roku życia.

Tytuły z serii Kicia Kocia znajdują się na Złotej Liście książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”.

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

 • „Kicia Kocia w kosmosie” to ciepła i ciekawa opowiastka, która nadaje się na wieczorną lekturę albo na odpowiedź na rozmaite pytania najmłodszych. Kicia Kocia, ciekawa świata bohaterka, chce się dowiedzieć wszystkiego, ale w bardzo rozsądnych proporcjach, tak, by nadmiar wiadomości nie zniechęcił najmłodszych do śledzenia jej przygód.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2014/11/anita-gowinska-kicia-kocia-w-kosmosie.html
 • Wielką zaletą książeczek Anity Głowińskiej są niezwykle plastyczne, kolorowe ilustracje - ciepłe barwy, wyraźne kształty, radość bijąca z każdego rysunku - a więc wszystko to, co dzieciaki kochają najbardziej...Zresztą i dorośli muszą polubić urocze, wielkie oczy Kici Koci, jej wesołe spojrzenie i pełen kolorów świat.
  Czytaj więcej na: http://fikaszczecin.blogspot.com/2015/01/mae-ale-doskonae.html
 • Doceniłam tę wyjątkową serię przede wszystkim za jej niebywałą prostotę. Tytułowa Kici Kocia nie posiada mocy tajemnych, nie jest księżniczką, wróżką, ani super bohaterką. A jej przygody to nie podróż w czasie, czy też walka z okrutnym smokiem, tylko wspólne gotowanie z babcią, zabawa w basenie lub wycieczka na plac zabaw. I chyba w tej „zwyczajności” tkwi fenomen rezolutnej kotki
  Czytaj więcej na: http://pismosfera.blogspot.com/2015/02/fenomen-kici-koci.html
 • (...) wyprawa" Kici Koci w kosmos odbywa się podczas wieczornego obserwowania nieba: wraz z rodzicami toczy rozmowę dotyczącą lotów rakietą, tego, jak wygląda księżyc, co tam można robić, co jest potrzebne podczas podróży, jak ona przebiega. Tata żartuje, że można polecieć tam latawcem, ale są to sympatyczne żarty - rodzice traktują poważnie Kicię Kocię, odpowiadają na jej wszystkie pytania, tłumaczą tak, by wyjaśnienia były zrozumiałe, by zostały zapamiętane.
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/03/kicia-kocia-sprzata-kicia-kocia-w.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński