Kicia Kocia gotuje

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 24
rok wydania: 2010
format: 192 x 192 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-901-3

cena detaliczna

6.21 zł6.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Kicia Kocia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kicia Kocia gotuje

oprawa miękka

Pierwsza z serii książeczek o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach, stworzonej z myślą o najmłodszych. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu. Dzisiaj Kicia Kocia razem z babcią gotuje i piecze! Ugotowała smaczną zupę i upiekła pyszne ciasteczka, a przy okazji dowiedziała się, że w kuchni trzeba bardzo uważać, żeby się nie oparzyć.

Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

.Serię polecamy małym czytelnikom – od 2. roku życia.

Tytuły z serii Kicia Kocia znajdują się na Złotej Liście książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Kicia Kocia uczy się samodzielności, odkrywa prawidła rządzące światem dookoła niej. Zanim spadnie na swoje cztery łapy, musi najpierw sprawdzić i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze.
  Czytaj więcej na: slowemlukrowane.blogspot.com/2012/07/kicia-kocia.html
 • Książeczka napisana jest łatwym językiem, przez co jest w pełni zrozumaiła dla najmłodszych dzieci. Już dwulatek jest w stanie zrozumieć wszystkie opisane zdarzenia.(...) Treść Książki uczy również jak nazywają się poszczególne składniki potrzebne do wykonania opisywanych dań, w bardzo przyjemny sposób poszerzając zakres znanych słów naszych maluchów.
  Czytaj więcej na: www.zabawkowicz.pl/zabawka/596,Kicia-Kocia-gotuje.html
 • Autorką tekstu – bardzo przystępnego, zrozumiałego już dla dwulatka – oraz ilustracji jest Anita Głowińska. Malunki – celowo używam tego słowa – są stylizowane na dziecięce, akwarelowe prace: świadczą o tym m.in. poprawiane, nierówne kontury, celowa „brzydota” postaci, które dalekie są od cukierkowych, gładkich wizerunków rodem z Disney’a.
  Czytaj więcej na: ryms.pl/ksiazka_szczegoly/599/index.html
 • [Syn] Z dużym zainteresowaniem - wraz ze swoją sześcioletnią siostrą - śledził też strony opowiadania „Kicia Kocia gotuje”. Żywo reagował też na tam same zasady, o których słyszy często w domu. Na przykład „nie podchodź do kuchenki i nie dotykaj garnka. (…) Nie dotykaj piekarnika”.
  Czytaj więcej na: parenting.pl/portal/teksty/kicia-kocia-recenzja
 • Na Kicię Kocię mali odbiorcy będą mogli przenosić swoje własne doświadczenia i doznania. Odkrywanie świata przez książkową bohaterkę jest przecież niczym innym jak tylko przełożeniem na język bajki codzienności widzianej oczyma maluchów. Kicia Kocia to również dziecko, dlatego odbiorcy będą się z nią bez trudu identyfikować. Konwencja bajki zapewnia natomiast skupienie i sprawia, że dzieci nie znudzą się prostymi czynnościami, wykonywanymi przez Kicię Kocię, a będą nimi zafascynowane
  Czytaj więcej na: tu-czytam.blogspot.com/2010/07/anita-gowinska-kicia-kocia-gotuje.html
 • Nie da się ukryć, że nabycie jednego tomu z serii pociąga za sobą ryzyko, iż będziemy kolekcjonować te wydawnictwa i z niecierpliwością czekać na następne książki. (...) Świetnym pomysłem jest takie opracowanie książeczek, które zapewnia udział dziecka w czytaniu, ilustracje pokazują dosłownie pewne sceny z tekstu, a dopowiadanie słów jest miłym dla młodego czytelnika elementem lektury.(...) . Broszurowe wydania są nadspodziewanie trwałe i mimo wielokrotnego czytania nie doznały żadnego uszczerbków, a muszę przyznać, iż w fazie zachłyśnięcia się Kicią Kocią każdy wieczór kończył się lekturą wszystkich ośmiu tomików;)
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2013/04/mieszkajac-z-fankami-kici-koci.html
 • ,,Kicia Kocia gotuje" to krótka opowieść przeznaczona w szczególności dla miłośników gotowania oraz Kici Koci. Spodoba się tak naprawdę większości z Was. Zdania są proste, niezbyt długie, więc maluchy łatwiej je przyswoją. Styl nie jest skomplikowany, co działa na plus książeczki. Czytaj więcej na: http://recenzje-kiti.blogspot.com/2014/06/kicia-kocia-gotuje-anita-gowinska.html
 • Wielką zaletą książeczek Anity Głowińskiej są niezwykle plastyczne, kolorowe ilustracje - ciepłe barwy, wyraźne kształty, radość bijąca z każdego rysunku - a więc wszystko to, co dzieciaki kochają najbardziej...Zresztą i dorośli muszą polubić urocze, wielkie oczy Kici Koci, jej wesołe spojrzenie i pełen kolorów świat.
  Czytaj więcej na: http://fikaszczecin.blogspot.com/2015/01/mae-ale-doskonae.html
 • Doceniłam tę wyjątkową serię przede wszystkim za jej niebywałą prostotę. Tytułowa Kici Kocia nie posiada mocy tajemnych, nie jest księżniczką, wróżką, ani super bohaterką. A jej przygody to nie podróż w czasie, czy też walka z okrutnym smokiem, tylko wspólne gotowanie z babcią, zabawa w basenie lub wycieczka na plac zabaw. I chyba w tej „zwyczajności” tkwi fenomen rezolutnej kotki
  Czytaj więcej na: http://pismosfera.blogspot.com/2015/02/fenomen-kici-koci.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński