Rok z Findusem

oprawa twarda
autor: Eva-Lena Larsson Kennert Danielsson
ilustracje Sven Nordqvist
przekład: Magdalena Landowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 64
format: 210 x 297 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-047-8

cena detaliczna

26.91 zł29.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Pettson i Findus

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Rok z Findusem

oprawa twarda

Sympatyczny kot Findus zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich ciekawskich - dzieci i dorosłych - i pokazuje, jak można zrobić coś z niczego. Findus nie potrafi usiedzieć bezczynnie, kiedy tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła! I to każdego dnia, o każdej porze roku – wystarczy tylko się rozejrzeć. Można znaleźć nowe zastosowanie dla choinki, zbudować domek z patyczków po lodach, hodować kiełki,  poznawać ptaki, dżdżownice i inne robaczki, budować deszczomierz czy rękaw wiatrowy...

Niezwykła książka i wspaniała zabawa.

[Wiek 5+]

 

Patronat:

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • "Rok z Findusem" to właśnie pozycja pełna inspirujących zadań: w tej książce znajdziemy Pettsona, mnóstwo Findusa;), mukle, humor, ciekawe pomysły, niebanalne propozycje działań. Na dodatek wpisuje się ona także w nurt ekologiczny - już najmłodsi zrozumieją potrzebę ochrony przyrody, będą z zainteresowaniem obserwować zmiany w otoczeniu.
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/04/rok-z-findusem-z-kotem-majsterkowanie-i.html
 • Ilustracje są oczywiście świetne, jest bardzo dużo do oglądania. Fajne jest to, że Pettson jest często pokazany w pomniejszeniu jak majsterkuje, np. robiąc domek z patyczków do lodów. To naprawdę jedna z przyjemniejszych i ciekawszych książek dla dzieci, jakie ostatnio czytałem.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkinaczacie.pl/2015/04/06/to-nie-jest-zwyczajny-findus/
 • Podobnie jak w narracji, tak i w warstwie plastycznej reprezentowane są różne style. Obok drobiazgowych, zabawnych obrazków czasami pojawiają się krótkie kwestie, nasuwające skojarzenie z komiksem – z takim rozwiązaniem nie spotkaliśmy się w poprzednich książkach o Findusie, opatrzonych "niemymi" (choć wiele wyrażającymi) ilustracjami.
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2015/07/dziewiaty-rok-z-findusem.html
 • Serdecznie polecam wszystkie książki z tej serii ze względu na wielkie poczucie humoru Autora, rysunki dowcipne i bogate w szczegóły, język wartki i potoczysty (na pewno to również zasługa tłumaczenia) i  nieoczekiwane zwroty akcji opowieści dziejącej się w świecie bez komputerów i w przyjaźni z przyrodą.
  Czytaj więcej na: http://frajdap.blogspot.com/2015/07/zabawy-z-findusem.html
 • [To książka] łącząca w ciekawą całość opowiadania, przepisy i propozycje doświadczeń miniencyklopedia przyrodnicza w 12 rozdziałach, która przekonująco zaprasza do wstania z fotela i odkrywania świata w najlepszy z możliwych sposobów - przez doświadczanie 
  Czytaj więcej na: http://mamajanka.blogspot.com/2015/11/rok-z-findusem.html
 •  Z tą książką dzieci mogą majsterkować, naprawiać, budować, badać i odkrywać! Obecność i pomoc dorosłych wymagana! Jednak zanim kupicie ją swoim dzieciom musicie poważnie się zastanowić czy jesteście gotowi by podjąć wyzwanie! Czy macie piłę? Łopatę? Pilnik? Sporo miejsca na parapecie okiennym? (...) Jeśli tak, to ta książka jest dla Was! :-)
  Czytaj więcej na: http://wilczelektury.blogspot.com/2016/01/rok-z-findusem.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński