Tutlandia. Niespodzianki

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 80
format: 210 x 227 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-045-4

cena detaliczna

19.80 zł22.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Tutlandia. Niespodzianki

oprawa twarda

Ciąg dalszy przygód Tutka i Tutki, równie barwnych jak w poprzedniej książce o ich perypetiach, "Tutlandii". A jednak zdarza im się teraz coś naprawdę niezwykłego - na świat przychodzi braciszek Tucio i trzeba się z tym niezwykłym wydarzeniem oswoić. Zabawna, mądra książka z pięknymi ilustracjami Ewy Poklewskiej.

Książka nagrodzona Wyróżnieniem Stowarzyszenia Wydawców Katolickich - FENIKS 2016.

Agnieszka Ginko otrzymała nagrodę „Guliwer w krainie Olbrzymów” za tworzone przez siebie książki dla dzieci w roku 2015.

Patronat:

 

Fragmenty recenzji pierwszej części "Tutlandii":

„Tutlandia jest książeczką zabawną, wzruszającą i pełną językowego wigoru”.
Juliusz Kurkiewicz, "Gazeta Wyborcza"

 „Dwójka dzieci – Tutek i Tutka – natychmiast, od pierwszej sceny, zjednują sobie naszą sympatię. Wróżę im, że szybko dołączą do grona lubianych czytelniczych rodzeństw: Kuby i Buby, Bolka i Lolka, Karolka i Damianka…”
Joanna Olech, "Tygodnik Powszechny"

Galeria zdjęć

 • Jeśli pokochaliście Basię w pasiastej bluzeczce, Zosię i Manię z ulicy Kociej czy rezolutną Ulę wraz z urwisami, Tutek, Tutka i mały Tucio przypadną wam do gustu. A jeśli szukacie książki, która pozwoli waszemu dziecku oswoić się z tematem oczekiwania na rodzeństwo, narodzin i pierwszych miesięcy nowego dziecka, "Tutlandia..." - przyjdzie wam z pomocą. (...) "Tutlandia" Agnieszki Ginko wpisuje się w nurt książek promujących wartości rodzinne i afirmujących zwyczajne życie. Jej bohaterowie, zarówno dziecięcy, jak i dorośli są na tyle uniwersalni, że czytelnicy z łatwością mogą się nimi identyfikować.
  Czytaj więcej na: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2317/tutlandia-niespodzianki.html
 • Jest to książka pełna humoru, którą pokocha każdy przedszkolak gdyż to przecież taki sam świat jaki go otacza. (...) Dużą uwagę zwracają rysunki przedstawione prostą kreską. Postacie są wyraźne, wszystko w przyjemnych dla oka kolorach. Rysunki przyciągają uwagę dziecka oraz dorosłego. Przedstawiają różne sytuacje i postacie.
  Czytaj więcej na: http://krzysiaczkowo.blogspot.com/2015/09/tutlandia-niespodzianki-wydawnictwo.html
 • Cały tomik Tutlandii wygląda bardzo prosto, delikatnie, kolorowo i nie przytłaczająco dzięki oryginalnej grafice Ewy Poklewskiej-Koziełło. Duże ilustracje, dziecięce sylwetki, dobór kolorów i kreski sprawiają, że świat Tutków należy do przyjaznych, tutaj nie dzieje się nic złego.
  Czytaj więcej na: http://www.mamyzdanie.pl/2016/01/z-wizyta-w-tutlandii/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński