Piotruś Pan

oprawa twarda
ilustracje Quentin Gréban
przekład: Andrzej Polkowski
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 160
format: 215 x 288 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-031-7

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Klasyka w nowych szatach

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Piotruś Pan

oprawa twarda

W szczęśliwym domu państwa Darlingów pojawia się Piotruś Pan. To wieczny chłopiec, który nigdy nie chce dorosnąć, obdarzony niezwykłymi talentami mieszkaniec Nibylandii. Tam też zabiera trójkę dzieci państwa Darlingów. Chce, by zobaczyły świat, którym nie rządzą żadne znane im prawa. W Nibylandii czeka ich moc wspaniałych przygód, przyjdzie się jednak też zmierzyć z groźnym kapitanem Hakiem...

Ponownie prezentujemy czytelnikom klasykę w nowych szatach – tym razem w znakomitym tłumaczeniu Andrzeja Polkowskiego i z pięknymi ilustracjami autorstwa Quentina Grébana. Niezmiennie piękna w formie zdecydowanie wartej uwagi.

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • Szata graficzna jest doskonała - zarówno niewielkie, zdobiące strony obrazki jak i te, które zapełniają całe kartki. Ubarwia przygody i pobudza wyobraźnię - nie tylko tych najmłodszych czytelników.
  Czytaj więcej na: http://secretum.pl/ksiazki/item/669-piotrus-pan
 • Po to wydanie „Piotrusia Pana” sięgnąć można zatem z dwóch powodów: albo dla pięknego języka przekładu, albo dla wyjątkowych ilustracji przemawiających także do dorosłych. Z „Piotrusia Pana” się nie wyrasta i ci odbiorcy, którzy tę historię cenią, mogą kolekcjonować dzisiejsze wydania – kolejne propozycje interpretacji.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2015/04/james-matthew-barrie-piotrus-pan.html
 • Na uwagę zasługują ilustracje, umieszczone w książce. Klasyk, został ubrany w nowe szaty.  (...) . Choć jest wiele barw, nie rażą, bo nie ma w nich ani krzty krzykliwości. Ważny jest nastrój, który wywołują. Z jednej strony niepokoją, ale też świetnie oddają uczucia postaci.
  Czytaj więcej na: http://dofi.com.pl/piotrus-pan-james-matthew-barrie/'
 • Quentin Gréban, dokonał rzeczy niezwykłej – warstwa ilustracyjna jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach – zachwyca i zaskakuje: począwszy od wyklejek – odmiennych na początku i na końcu książki, poprzez prace zajmujące całą stronę czy nawet rozkładówkę, aż po mniejsze rysunki – ludzi czy zwierząt uchwyconych w ważnym momencie zdarzeń.
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/08/piotrus-pan-magiczna-opowiesc-urokliwe.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński