Morderca z Fryzji Wschodniej

Seria Gorzka Czekolada
oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 296
rok wydania: 2015
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-050-8

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Morderca z Fryzji Wschodniej

oprawa miękka

Miasteczko Aurich we Fryzji. Domy w wypielęgnowanych ogrodach, sielska atmosfera, do tego niesamowity krajobraz Morza Wattów – akwenu wód przybrzeżnych odsłanianych całkowicie podczas przypływów. Pierwsze morderstwo spada na mieszkańców jak grom z jasnego nieba, a nie wiedzą, że to początek groźnej serii. Blady strach pada zwłaszcza na członków Stowarzyszenia Tęcza, którego podopiecznymi są osoby niepełnosprawne. Zarówno pierwsze zabójstwo, jak i kolejne mają z nim bezpośredni związek. Nadkomisarz Ann Kathrin Klaasen zaczyna tropić zabójcę. Skupiona na pracy nie zauważa, że jej życie rodzinne wali się w gruzy…

Inne książki wydane w ramach serii

 • Na niecałych trzystu stronach otrzymujemy skondensowaną, ciekawą historię, w sam raz na udaną kryminalną przygodę. (...) Fabuła od samego początku jest obiecująca – Wolf wykorzystuje znany schemat, ale czyni to w sposób świeży. (...) Jeśli lubicie historie o „klaustrofobicznych” społecznościach, w których grasuje zwyrodnialec, a do tego lubicie także dostać w pakiecie wątek obyczajowy, musicie sięgnąć po Mordercę z Fryzji Wschodniej.
  Czytaj więcej na: http://booknews.pl/?p=2979
 • Tak jak W Sherlocku Holmesie, czy u Agathe Christie Hercules, tu również występuje komisarz/detektyw - komisarz Ann Kathrin Klaasen. To śledztwo będzie dla niej prawdziwą próbą charakteru.
  Czytaj więcej na: http://recenzujemyto.blogspot.com/2015/06/morderca-z-fryzji-wschodniej.html
 • Klaus Peter Wolf pisze nietypowy, ale bardzo rasowy kryminał. (...) Wolf ma rękę do doskonałych bohaterów, ale przede wszystkim do klimatu, w jakim trzyma swoją powieść. I chociaż w kryminałach uważam tło i opisy za całkowicie niepotrzebne dodatki do głównej fabuły, to właśnie one idealnie ją tutaj spajają. Niemalże na własnej skórze można poczuć zimno, spowijającą miasto mgłę, czy deszcz.
  Czytaj więcej na: http://ksiazka.studentnews.pl/s/187/76908-Morderca-z-Fryzji-Wchodniej.htm

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński