Kastor majsterkuje

oprawa twarda
autor: Lars Klinting
ilustracje Lars Klinting
przekład: Magdalena Landowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 40
format: 195 x 260 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-068-3

cena detaliczna

17.10 zł19.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Bóbr Kastor

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kastor majsterkuje

oprawa twarda

Które dziecko nie lubi bawić się w majsterkowanie? Z tej książeczki dowie się, jak z małą pomocą rodziców zbudować prawdziwą skrzynkę!
Bohaterem serii Kastor jest praktyczny i pomysłowy bóbr . W każdej z nich robi coś nowego: buduje, uprawia fasolkę, piecze... Wszystkie te czynności są w książeczkach wspaniale zilustrowane i szczegółowo opisane, co pomaga dziecku w samodzielnym ich wykonaniu.

Książki przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia.

 

Patronat:

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • To bardzo klarownie opisana przygoda bohatera, który chcąc poradzić sobie z bałaganem w stolarni, przygotowuje skrzynkę na narzędzia. Widzimy wszystkie etapy pracy, dowiadujemy się, że najpierw trzeba stworzyć precyzyjny plan, poznajemy narzędzia, które przydają się podczas realizacji takiego przedsięwzięcia i wreszcie możemy podziwiać gotowy efekt.
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/06/kastor-uprawia-fasolke-kastor.html
 • Zaletą serii o Kastorze jest to, że nie są to poradniki ani podręczniki, lecz najzwyklejsze historyjki obrazkowe, które akurat dotyczą majsterkowania lub ogrodnictwa. Edukacyjny zamysł książek przebija tu i ówdzie (...), ale każdą opowiastkę można z czystym sumieniem przeczytać dziecku na dobranoc, nie mając przy tym wrażenia, że próbujemy je przy okazji czegoś uczyć. 
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2015/09/etos-pracy-bobra.html
 • Książki ze względu prostą historię i małą ilość tekstu mają szansę spodobać się już dwu i trzylatkom. Ich atutem są ciekawe ilustracje i wyrazista postać głównego bohatera, który co ciekawe otrzymał swoje imię od łacińskiego określenia bobra.
  Czytaj więcej na: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2402/index.html
 • Seria książek o bobrze Kastorze spodoba się zarówno maluchom, ponieważ nieskomplikowane przygody zabawnego zwierzaka zrozumieją już nawet dwulatki, jak i starszym dzieciom, które z niewielką pomocą rodziców mogą spróbować samodzielnie wykonać przedstawione na ilustracjach czynności.
  Czytaj więcej na:
  http://www.mamyzdanie.pl/2016/03/przygody-bobra-kastora/
 • Książeczki Larsa Klintinga pokazują, że wykonywanie zwykłych, wydawałoby się, prozaicznych działań, może być wspaniałą zabawą. Trafia w samo sedno, bo dzieciaki uwielbiają naśladować dorosłych, jeśli więc pojawia się okazja, żeby krok po kroku poznać te arcytrudne zadania i mało tego - samemu móc je wykonać, nie mogą wprost oderwać się od takiej lektury.
  Czytaj więcej na: http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2016/04/kastor-piecze-i-majsterkuje.html
 • Poza walorami naukowymi, dzięki bardzo kreatywnemu bohaterowi i fabule, książka ta utrzymana jest w bajkowej konwencji, przez co nie nudzi maluszków, pobudza ich wyobraźnię i jest w stanie zainteresować nawet dziewczynki. Książka, ze względu na mnogość terminologii fachowej - nazwy przeróżnych narzędzi stolarskich, poszerza słownictwo kilkulatków.
  Czytaj więcej na: http://rozanedziecinstwo.blogspot.com/2016/08/dla-maych-majsterkowiczow-kastor.html

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński