Kastor piecze

oprawa twarda
autor: Lars Klinting
przekład: Magdalena Landowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 40
format: 195 x 260 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-067-6

cena detaliczna

17.10 zł19.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Bóbr Kastor

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kastor piecze

oprawa twarda

Kolejna opowieść o przygodach zmyślnego bobra. W każdej z nich robi coś nowego: buduje, uprawia fasolkę, piecze... Wszystkie te czynności są w książeczkach dokładnie zilustrowane i szczegółowo opisane, dzięki czemu można bawić się z dzieckiem ucząc je przy okazji podstawowych czynności domowych. Tym razem Kastor bierze się za pyszne ciasto. W kuchni dzielnie asystuje mu przyjaciel Maciuś.

Książki przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia.

 

Patronat:

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

 • Mali czytelnicy dzięki ilustracjom towarzyszą Kastorowi i Maciusiowi we wszystkich czynnościach. Autor z wielką dokładnością przedstawia dzieciom naczynia, przybory i składniki, które wykorzystają bobry do pieczenia. W tej książce to ilustracje są najważniejsze.
  Czytaj więcej na: http://wilczelektury.blogspot.com/2015/09/kastor-piecze.html
 • Krótka historia opowiedziana zarówno tekstem jak i ilustracjami przekonuje małych odbiorców, że wspólne wykonywanie jakichś prac to także przyjemny sposób spędzania czasu, że mogą już wiele zdziałać, zaś duma z bycia samodzielnym, pomocnym to największa nagroda - a jeśli towarzyszy jej tak pyszny efekt jak w przypadku smacznego ciasta, to radość jest przeogromna!
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/11/kastor-piecze-cudowne-urodziny.html
 • Weźcie tę książkę do kuchni i zacznijcie piec ze swoimi dziećmi. Być może ta całkiem niewinna zabawa stanie iskrą, która rozpali w dzieciach zapał do pieczenia i gotowania, a jeśli nawet tak się nie stanie, to dzięki Kastorowi spędzicie trochę czasu razem w kuchni, w samym sercu każdego domu.
  Czytaj więcej na: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2632/index.html
 • Seria książek o bobrze Kastorze spodoba się zarówno maluchom, ponieważ nieskomplikowane przygody zabawnego zwierzaka zrozumieją już nawet dwulatki, jak i starszym dzieciom, które z niewielką pomocą rodziców mogą spróbować samodzielnie wykonać przedstawione na ilustracjach czynności.
  Czytaj więcej na: http://www.mamyzdanie.pl/2016/03/przygody-bobra-kastora/
 • Książeczki Larsa Klintinga pokazują, że wykonywanie zwykłych, wydawałoby się, prozaicznych działań, może być wspaniałą zabawą. Trafia w samo sedno, bo dzieciaki uwielbiają naśladować dorosłych, jeśli więc pojawia się okazja, żeby krok po kroku poznać te arcytrudne zadania i mało tego - samemu móc je wykonać, nie mogą wprost oderwać się od takiej lektury.
  Czytaj więcej na: http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2016/04/kastor-piecze-i-majsterkuje.html
 • Autor nie zapomina o żadnym szczególe, nawet takim jak wylizywanie miski, nastawianie minutnika czy instrukcji jak wyjąć ciasto z tortownicy. Tekstu jest niewiele, akcja toczy się powoli, jest więc czas, aby spokojnie obejrzeć wszystkie ilustracje, co docenią najmłodsi czytelnicy.
  Czytaj więcej na: http://www.malekruki.com/recenzje/kastor-piecze/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński