Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana

Seria Gorzka Czekolada
oprawa miękka
przekład: Aleksandra Wiktorowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 296
rok wydania: 2015
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-073-7

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana

oprawa miękka

Atticus Craftsman w każdą podróż zabiera zapas earl greya i podręczną biblioteczkę. Również do Madrytu, gdzie ma zamknąć upadające wydawnictwo. Jednak nie spodziewa się, że załoge stanowią przedsiębiorcze (i niezwykłej urody) kobiety, które gotowe są posunąć się do wszystkiego, by ocalić firmę. Na przykład do porwania. Po Atticusie nagle ginie wszelki ślad. Śledztwo jest trudne, bo inspektor sprawia wrażenie, jakby wcale nie chciał go zakończyć, a Atticus, z jakichś powodów, wcale nie chce się dać odnaleźć. Choćby miał zaryzykować nawet wyczerpanie zapasów earl greya.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Na kolejnych stronach przeplatają się tajemnice, mrożące krew w żyłach zagrożenia, piękno folkloru i tradycji, zderzenie kultury hiszpańskiej z angielską i miłość… nagła niespodziewana i przewrotna. Liczne kontrasty, rozbieżność charakterów poszczególnych postaci i szczypta humoru doprowadziły do tego, że książkę przeczytałam właściwie w jeden wieczór, czego żałuję, bo… mam ochotę na jeszcze! Ole!
  Czytaj więcej na: http://www.kulturantki.pl/literatura-piekna/romantyczna-komedia-kryminalna-z-hiszpanskim-temperamentem-w-tle-ole/
 • Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticussa Craftsmana” to kocioł, w którym gotuje się mnóstwo przepysznych składników. Jego skosztowanie wzbudza przyjemne fale gorąca, niezwykle pozytywne emocje i świeżą energię do działania. I tak, jest to fantastyczna powieść kobieca, ale powinien po nią sięgnąć każdy facet chcący naładować baterie i wydostać się z szarych szponów codzienności.
  Czytaj więcej na: http://www.dzikabanda.pl/literatura/ksiazki/zupelnie-niespodziewane-znikniecie-atticusa-craftsmana/
 • „Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana” to historia szybka i pełna detali. Autorka buduje akcję z komicznych scenek, potęguje naiwność postaci, żeby mocniej namieszać w powieściowej rzeczywistości. Tu nie można wierzyć w dobre intencje – nikt, kto ofiaruje bezinteresowną pomoc, nie odsłoni przecież prawdziwych zamiarów.
  czytaj więcej na: http://www.tu-czytam.blogspot.com/2015/07/mamen-sanchez-zupenie-niespodziewane.html
 • Główne czynniki, które sprawiają, że Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana to lektura niezwykle przyjemna w odbiorze to: niebanalny humor, inteligentni bohaterowie i lekkostrawny wątek detektywistyczny. Zderzenie powściągliwej, brytyjskiej kultury z gorącym, hiszpańskim temperamentem w nieco kryminalno-sensacyjnej odsłonie zaowocowało zabawną i lekką satyrą.
  Czytaj więcej na: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/mamen-sanchez/atticus-craftsman/recenzja
 • Przypomnijcie sobie filmy Almodóvara, jego lżejsze komedie z dawnych lat, przywołajcie serial „Gotowe na wszystko”, a na koniec dodajcie do tego to, co czuliście oglądając francuskie komedie plus szczyptę angielskiego dystyngowania. Gotowe? Jeśli tak, macie już pewne pojęcie o tym, co otrzymacie czytając „Actticusa…”. Dużo humoru, sporo akcji, porcję romansu i jakąś taką pozytywną wesołość zaszczepioną przez proste przecież słowa.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2015/09/03/zupelnie-niespodziewane-znikniecie-atticusa-craftsmana-mamen-sanchez/
 • Cóż to za książka! Niesamowita. Lekka, ciepła, zabawna z niebanalną treścią, czegóż chcieć więcej? Znajdziecie w niej ogromną dawkę komedii, szczyptę kryminału oraz nieco romansu, można śmiało rzec jest tutaj wszystkiego po trochu. Autorka zadbała o to, aby czytelnik podczas lektury nawet przez moment się nie nudził.
  Czytaj więcej na: http://nhoryzonty.blogspot.com/2015/09/zupenie-niespodziewane-znikniecie.html#more
 • Zupełnie niespodziewane zniknięcia Atticusa Craftsmana to zaskakująca, pełna wartkiej akcji humorystyczna opowieść o ludziach. I to jest tu najlepsze- bohaterowie, którzy nadają książce pewnej lekkości a zarazem jeszcze bardziej zawiązują zagmatwaną opowieść, która mimo, ze jest powieścią detektywistyczną zachowała urokliwą lekkość, która tworzy wspaniały klimat.
  Czytaj więcej na: http://fishtalks.blogspot.com/2016/04/booknerd-rev-zupenie-niespodziewane.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński