Lato koloru wiśni

oprawa miękka
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 496
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-074-4

cena detaliczna

31.41 zł34.90 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Lato koloru wiśni

oprawa miękka

 Lekkie love story utrzymane w konwencji romansu akademickiego. Emely, obdarzona odrobinę sarkastycznym poczuciem humoru studentka literaturoznawstwa, szczerze cieszy się z przeprowadzki jej najlepszej przyjaciółki do Berlina. Nie wie jeszcze, że szalona Alex zamierza zamieszkać w mieszkaniu swojego brata, przystojnego, szmaragdowookiego bruneta, z którym Emely łączą niemile wspomnienia. Na szczęście wkrótce dziewczyna otrzyma romantyczny mail od tajemniczego wielbiciela... 

videorecenzja na blogu O książkach inaczej

 • Autorka wykazała się pomysłowością i dobrą ręką do kreacji bohaterów, o których naprawdę chce się czytać. Jej styl wciąga, kusi i intryguje jednocześnie niwelując momenty nudy. Jest jednak coś co najbardziej przyciągnęło moją uwagę - zdolność pani Bartsch do przywoływania zaskakujących scen w najmniej oczekiwanych momentach, nie mówiąc już o zakończeniu, które całkowicie mnie rozbroiło.
  Czytaj więcej na: http://thievingbooks.blogspot.com/2015/06/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 • Przez wzgląd na tradycyjnie poprowadzony romans, ale dużą ilość ciekawych rozwiązań i oryginalnych pomysłów, a także świetny styl pisania, jakim posługiwała się autorka, Lato koloru wiśni zagości na długo na mojej półeczce, jako jedna z tych niekonwencjonalnych i oryginalnych powieści, do których z radością się wraca.
  Czytaj więcej na: http://faaantasyworld.blogspot.com/2015/07/czy-mozna-sie-zakochac-w-nieznajomym.html
 • Po prostu nie mogłam się oderwać, a kiedy co jakiś czas zerkałam na numer strony, nie mogłam wyjść ze zdziwienia, że udało mi się przeczytać aż tyle. Styl pisania autorki był prosty, nie było tu trudnych słów, nad których znaczeniem musiałabym zastanawiać się parę minut. Wszystko było zwięzłe, to co miało być to było, opisy nie były przesadzone, a dialogi były naprawdę śmieszne.
  Czytaj więcej na: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/2015/07/recenzja-ksiazki-16-lato-koloru-wisni.html
 • Kreacja bohaterów jest fantastyczna. Ich dialogi, które w większości były słownymi przepychankami są najmocniejszą stroną książki, przy nich bawiłam się wyśmienicie. Od samego początku doskonale wyczuwalny jest temperament głównej bohaterki. Książka okraszona olbrzymią dawką humoru.
  Czytaj więcej na: http://nhoryzonty.blogspot.com/2015/08/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html#more
 • Dawno się tak nie uśmiałam przy książce, strzałki na zegarze nie wiadomo kiedy pokonywały kolejne godziny. I choć pozycja ma prawie 500 stron, to wciąż czuję niedosyt. (...) Intrygująca, rozweselająca, pełna naturalności, lekkości i trudnych przeżyć. A mimo to przy czytaniu nie ma się wrażenia ciężkości, czytelnik nie czuje się przytłoczony.
  Czytaj więcej na: http://ravenstarkbooks.blogspot.com/2015/08/lato-koloru-wisni.html
 • Lato koloru wiśni to urocza i pełna humoru opowieści o miłości. Jest lekko przewidywalna, ale w najbardziej urzekającym stylu, z którego czerpie się czystą przyjemność. To jedna z najciekawszych książek gatunku jakie ostatnio czytałam. Idealna propozycja na gorące popołudnie, gdy potrzebujecie czegoś lekkiego. Idealna propozycja na deszczowy dzień, gdy potrzebujecie odrobiny słońca. 
  Czytaj więcej na: http://fishtalks.blogspot.com/2015/08/booknerd-challenge-lato-koloru-wisni.html
 • Przyznaję - obawiałam się trochę tej powieści, ale wszelkie obawy prysnęły już po kilkunastu stronach i została sama przyjemność z obcowania z tą przeuroczą, przezabawną i przesłodką historią. Bartsch zdobyła moją uwagę swoim poczuciem humoru oraz romantyzmem.
  Czytaj więcej na: http://duzeka.pl/catalog_more/id/1425/lato_koloru_wisni
 • To taka książka, która potrafi jednocześnie poprawić ci humor, wciągnąć i nie wypuścić przez kilka godzin, a przy tym sprawić, że niejednokrotnie pokręcisz głową nad przewidywalnością fabuły. Może nie jest zbyt ambitna, nie oczekujcie po niej zbyt wiele, ale jest dobra i gwarantuję, że pozwoli oderwać się na chwilę od rzeczywistości.
  Czytaj więcej na: http://szept-stron.blogspot.com/2015/09/lato-koloru-wisni-czyli-zaledwie-wstep.html
 • powieść zdecydowanie ma w sobie „to coś”, co sprawia, że z wielkim zaangażowaniem śledzimy losy bohaterów. (...) rzeczywiście jest to pozycja, której warto poświęcić czas i uwagę. Chyba głównie ze względu nam dwójkę głównych bohaterów, którzy nie dają nam chwili wytchnienia od pierwszych stron książki.
  Czytaj więcej na: http://zapach-ksiazek.pl/lato-koloru-wisni/
 • (...) jest w tej książce coś, co nie pozwala się oderwać i zmusza do dalszego czytania. Historia jakich wiele, ale okraszona takim humorem, że na mojej twarzy teraz pojawia się banan na samo wspomnienie. Trzeba przyznać, że autorka ma fantastyczne poczucie humoru, bo nie raz zdarzyło mi się wybuchnąć śmiechem.
  Czytaj więcej na: http://mojeksiazki-ola.blogspot.com/2015/10/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 • Lato koloru wiśni to lektura idealna na letnie upalne popołudnia i wieczory. Jej głównymi zaletami są lekka tematyka, która pozwala oderwać się od wszystkiego wokół, zrelaksować i odpocząć, a także ciekawy sposób prowadzenia narracji, przez co czytelnik nie ma prawa choć przez chwilę się nudzić.
  Czytaj więcej na: http://zaczytanablondynka.blogspot.com/2015/11/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 • "Lato koloru wiśni" to niesamowita historia, w której nie jesteśmy w stanie zatrzymać się nawet na ułamek sekundy. Akcja powieści jest pełna wzlotów i upadków naszych bohaterów. Nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć opisywanych wydarzeń, które dodatkowo są świetnie urozmaicone i tworzą spójną całość.
  Czytaj więcej na: http://ksiazki-milki.blogspot.com/2015/12/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 • Mieszanka uczuć, jaką potrafi wywołać w nas słowo napisane, jest niespotykanie wielka. Sięgając po Lato koloru wiśni, oczekujemy lekkiej, miłej lektury, która będzie naszą towarzyszką w chłodny wieczór. Gdy przewracamy ostatnią kartkę, jesteśmy wykończeni emocjonalnie, w naszych umysłach roi się od sprzecznych emocji, a my chcemy więcej i więcej. Nastająca burza uczuć sprawia, iż pragniemy, by książka nie była jedynie fikcją.
  Czytaj więcej na: http://redakcja-essentia.blogspot.com/2015/12/w-objeciach-miosci.html
 • Nie ma więc wątpliwości, że Lato koloru wiśni to fantastyczna książka, która zdecydowanie zasłużyła sobie na te wszystkie liczne ochy i achy na swój temat. Jej fabuła jest nad wyraz przemyślana, a bohaterowie doskonale wykreowani. Całość dopełnia bardzo interesujący styl autorki, która z całą pewnością włożyła wiele wysiłku i serca w stworzenie całej tej historii. 
  Czytaj więcej na: http://about-katherine.blogspot.com/2016/02/90-lato-koloru-wisni.html
 • "Lato koloru wiśni" to moim zdaniem powieść idealna. Jej wielkim autem jest humor, komiczne sytuacje i słodkie momenty. Nawet nie przypuszczałam, że mogę się tak zachwycić pozycją z gatunku new adult. Wspomnę jeszcze o intrygującym i dość nieoczekiwanym zakończeniu, które sprawiło, że mam wielką ochotę chwycić szybko po kontynuację losów naszych studentów.
  Czytaj więcej na: http://dobraksiazka1.blogspot.com/2016/03/125-lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 •  Mimo całkiem sporej objętości, to lektura na jeden (bardzo długi) wieczór. Czyta się ją z prędkością światła wchłaniając całą jej treść, a dzieje się tak za sprawą lekkiego i prostego języka, jakim posługuje się autorka. Nie wymaga on od nas zbyt dużej uwagi czy skupienia - to dobra lektura na odstresowanie.
  Czytaj więcej na: http://bookocholic.blogspot.com/2016/03/lato-koloru-wisni-carina-bartsch.html
 • Z ogromną ciekawością śledziłam każdą kolejną stronę, chłonęłam każde słowo jakie przekazywała mi autorka i ani na moment nie chciałam odrywać się od lektury. Po cichu trzymałam kciuki za dwójkę głównych bohaterów, mając nadzieję, że los w końcu się do nich uśmiechnie i na dobre połączy ich drogi w jedną.
  Czytaj więcej na: http://alejaczytelnika.blogspot.com/2016/03/carina-bartsch-lato-koloru-wisni.html
 • Serdecznie Wam ją polecam, bo nie jest kolejną młodzieżówką, mimo iż jest poświęcona dla osób młodych to uważam, że ma w sobie to coś, co przyciąga i zostaje w nas na długo po skończeniu lektury. Mogę tylko powiedzieć, że tej książki się nie czyta, ją się przeżywa. Wraz z bohaterami.
  Czytaj więcej na: http://timeofbook.blogspot.com/2016/08/35-lato-koloru-wisni.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński