Kopciuszek

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 32
rok wydania: 2015
format: 195 x 277 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-076-8

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Klasyka w nowych szatach

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kopciuszek

oprawa twarda

Klasyczna baśń Charlesa Perraulta o młodej dziewczynie poniewieranej przez okrutną macochę, która gubiąc na balu  pantofelek, znajduje swoje szczęście.

Niniejsza edycja ukazuje się w nowym znakomitym tłumaczeniu Zofii Beszczyńskiej, ze świetnymi ilustracjami Roberta Innocentiego, znanego polskiemu czytelnikowi przede wszystkim z pięknej oprawy graficznej "Pinokia". Scenerię do przygód Kopciuszka Innocenti wybrał niebanalną – Anglię lat dwudziestych. Z właściwym sobie mistrzostwem i zamiłowaniem do detalu oddał modę i klimat tamtych czasów, a także architekturę Londynu i krajobraz angielskiej wsi.

To niebanalne wydanie "Kopciuszka" zachwyci młodszych i starszych czytelników oraz wszystkich wielbicieli kunsztu ilustratora.

 

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

  • Są zatem ilustracje komentarzem do wydarzeń, ukazują nam treści, które wprost w tekście nie zostały wyrażone, ale też w ciekawy sposób pokazują bohaterów, scenerię zdarzeń, także i emocje, uczucia postaci. (...)Nietuzinkowe ujęcie znanej opowieści staje się zatem także okazją do poznania Anglii sprzed niemal wieku – intrygujący pomysł i przykuwające uwagę ilustrację pozwalają na nowo cieszyć się tą historią nawet osobom, które znają ją doskonale.
    Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/07/kopciuszek-ukochana-opowiesc-w-nowej.html
  • Roberto Innocenti przeniósł baśń o Kopciuszku w lata 20-ste ubiegłego wieku. Dziewczyna mieszka z ojcem, macochą i dwoma siostrami na angielskiej prowincji. Stroje, fryzury, wystrój wnętrz i pojazdy na ulicach w pierwszej chwili mogą nieco zaskoczyć czytelników przyzwyczajonych do klasycznej wersji tej historii.
    Czytaj więcej na: http://wilczelektury.blogspot.com/2015/09/kopciuszek.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński