Kicia Kocia w Afryce

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 24
rok wydania: 2015
format: 210 x 297 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-112-3

cena detaliczna

8.01 zł8.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Kicia Kocia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kicia Kocia w Afryce

oprawa miękka

Ulubienica maluchów tym razem w zupełnie nowej odsłonie. „Kicia kocia w Afryce” to książka do czytania, ale także do bazgrania i kolorowania. Razem z bystrą kotką dziecko podróżuje po sawannie i poznaje takie zwierzęta jak gepard, żyrafa, słoń, zebry i wiele innych. Dla miłośników serii "Kicia Kocia", ale nie tylko - także dla tych, którzy nie znają jeszcze tej bohaterki, ale mają szansę ją polubić. Książki o Kici Koci są polecane do czytania przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.


Serię polecamy małym czytelnikom – już od 2. roku życia, chociaż do współtworzenia tej właśnie książki o Kici Koci przydadzą się choć niewielkie umiejętności manualne.

Tytuły z serii Kicia Kocia znajdują się na Złotej Liście książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”.

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

  • To nie tylko kolejna ciekawa opowieść kotki, ale także mnóstwo kolorowanek i zadań do wykonania- nie tylko takich manualnych z kredkami w rączce, ale także takich słownych, z wymaganą prostą odpowiedzią na pytanie. Gaduły będą przeszczęśliwe i ci, co lubią mazać po książkach również ;)
    Czytaj więcej na: http://odkrywczamama.blogspot.com/2015/10/kicia-kocia-w-afryce-kicia-kocia-w.html#
  • Pomysłowa historia wyprawy Kici Koci jest nieco inna od wcześniejszych pozycji o tej bohaterce - tu mamy sporą dozę fantazji, bo koteczka sama jeździ terenówką po sawannie, rozmawia ze zwierzętami, nawet te dość groźne traktują ją przyjaźnie i nie mają złych zamiarów. Ale jednocześnie ta sympatyczna opowieść pozwala dowiedzieć się sporo o gatunkach zamieszkujących to miejsce.
    Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2015/11/kicia-kocia-w-afryce-za-pan-brat-z-lwem.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński