Salon d'Amour

Seria Gorzka Czekolada
oprawa miękka
autor: Anna Jansson
przekład: Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 376
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-116-1

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Salon d'Amour

oprawa miękka

Nowość w serii Gorzka Czekolada, tym razem prosto ze Szwecji. Miasto Visby na Gotlandii, a w nim Salon d'Amour - dość nietypowy zakład fryzjerski, którego właścicielka  o imieniu Angelika jest dla swoich klientów trochę swatką, a trochę terapeutką.

Jako fryzjerka poznaje ludzi w różnych sytuacjach życiowych - przed ślubem, pogrzebem, rozwodem czy maturą. Za każdym razem snują się opowieści o życiu, czasami zdobywam zaufanie klientów. Możesz liczyć na moją dyskrecję. Jeśli jesteś wiernym klientem i masz odwagę ujrzeć siebie w moim lustrze, wszystko może się zdarzyć.

Angelika jest bardzo zaangażowana w sprawy sercowe swoich klientów. Ale czy ona sama znajdzie miłość? Pełna ciepła i humoru powieść znanej autorki kryminałów.

Przeczytaj fragment powieści.

 

Patronat:

Inne książki wydane w ramach serii

 • Lektura książki ma wiele wspólnego z wizytą w przyjaznym salonie urody, przepełnionym ciepłem i dobrą energią. Jak oddanie się w ręce troskliwej stylistki, która poświęci nam czas i zadba o dobre samopoczucie. Trzyma w napięciu, ale przede wszystkim koi.
  Czytaj więcej na: http://dlalejdis.pl/artykuly/salon_d_amour_anna_jansson
 • Anna Jansson odchodzi od pisania powieści kryminalnych na rzecz opowieści o uczuciach: miłości, pasji, przyjaźni. To książka pełna urokliwych bohaterów, nie tylko dwójki głównych bohaterów, ale też wszystkich, którzy zamieszkują małe szwedzkie miasteczko. To lekka, przyjemna lektura, które może nie zostanie na długo w pamięci, ale z pewnością umili chwile spędzone na czytaniu.
  Czytaj więcej na: http://o-you.pl/recenzja-ksiazki-salon-damour/
 • Lekturę pochłania się z przyjemnością. Działa trochę jak balsam na obolałą zimową porą duszę, która tęskni za słońcem. Ta powieść to – mówiąc metaforycznie – właśnie takie słońce, które rozpala nadzieję, że wszystko w życiu może się ułożyć, że każdy zasługuje na szansę, na szczęście, na miłość.
  Czytaj więcej na: http://redakcja-essentia.blogspot.com/2015/12/salon-peen-miosci.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński