Dom letni z basenem

Seria Gorzka Czekolada
oprawa miękka
autor: Herman Koch
przekład: Iwona Mączka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 384
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-114-7

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Dom letni z basenem

oprawa miękka

Kolejna niepokojąca powieść autora słynnej "Kolacji", w której  połączenie seksu, sławy i etyki lekarskiej staje się nierozerwalne w momencie, gdy idylla zamienia się w koszmar. Gdy do lekarza pierwszego kontaktu przychodzi znany aktor, żaden z nich nie domyśla się, że wizyta ta odmieni ich życia. Ich rodziny zaczynają się do siebie zbliżać, osiągając apogeum znajomości w trakcie wspólnych wakacji, gdzie wśród plaż i luksusowych rezydencji spotykają się ludzkie ambicje i pożądania. Atmosfera zaczyna się zagęszczać, w końcu dochodzi do tragedii... Trzymająca w napięciu powieść holenderskiego pisarza, a zarazem celna obserwacja współczesnego nowobogackiego społeczeństwa.

 

Patronat:

Inne książki wydane w ramach serii

 • Czytając książkę, nie mogłam doczekać się tego, jaki będzie finał pełnych napięcia, zaskakujących i czasem bulwersujących sytuacji. Przeczytałam ją bardzo szybko, ale jak przystało na dobrą książkę z serii „Gorzka Czekolada”, pozostawiła we mnie pewną gorycz, gorzki smak i skłoniła do refleksji na temat współczesnego społeczeństwa.
  Czytaj więcej na: http://www.kulturantki.pl/literatura-piekna/dom-letni-z-basenem-ambicja-cynizm-pozadanie/
 • Dom letni z basenem to powieść niemal doskonała, łącząca w sobie zarazem wyrafinowanie i największą plugawość, czystą i bezinteresowną miłość oraz dzikie, niczym nieskrępowane pożądanie, sprawiedliwość, która nie wymaga tłumaczenia, i porażkę wynikającą z błędnych decyzji.
  Czytaj więcej na: http://redakcja-essentia.blogspot.com/2015/12/wiem-co-zrobies-tego-lata.html
 • Autor nie daje jasno do zrozumienia, że nastraja nas na prawdziwą sensacje, a pod tą utkaną z dziwności pierzynką ukrywa wielką bombę. Zupełnie niespodziewania obezwładnia nas mocnym i istotnym tematem, który wciąż jest na czasie i mimo upływu lat jest tak samo ważny, jeśli nie ważniejszy.
  Czytaj więcej na: http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2016/12/dac-z-siebie-wiecej.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński