Zima koloru turkusu

oprawa miękka
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 456
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-080-5

cena detaliczna

31.41 zł34.90 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Zima koloru turkusu

oprawa miękka

Druga część cyklu o Emely i Elyasie, parze studiujących w Berlinie dwudziestoparolatków, którzy – choć prowadzą usiane towarzyskimi i rodzinnymi przygodami życie – tęsknią za prawdziwą miłością.

Emely jest kompletnie zdezorientowana. Dlaczego Elyas, mężczyzna o turkusowych oczach, zniknął właśnie wtedy, gdy zdecydowała się mu zaufać? Na szczęście wciąż może liczyć na swojego tajemniczego, internetowego wielbiciela... Ale czy w końcu dojdzie do ich spotkania?  Ciąg dalszy akademickiego romansu o tym, czy warto dawać drugą szansę trudnej miłości. 

 

 • Jeśli jesteście gotowi, by dać się pochłonąć niezwykłej opowieści zaserwowanej przez niemiecką autorkę, jeśli jesteście przygotowani na ładunek emocjonalny jaki niesie, jeśli jesteście dość silni, by stanąć w obliczu trudnej relacji Emely-Eylas, która może wam zagwarantować rozbicie emocjonalne... Zachęcam do sięgnięcia po obydwie książki Cariny Barstch.
  Czytaj więcej na: http://sherry-stories.blogspot.com/2015/10/zima-koloru-turkusu-carina-bartsch.html
 • Myślę, że czytelniczki potrzebują właśnie takich historii. Prawdziwych, ciepłych, ukazujących to, co właściwie każdy z nas ma okazję przeżyć chociaż raz w życiu. Wzloty i upadki tej pary można by oprawić w ramkę i wystawiać na całym świecie, aby pokazać na czym tak właściwie polega miłość. Chyba każdy znalazłby w tym część siebie.
  Czytaj więcej na: http://zapach-ksiazek.pl/zima-koloru-turkusu/
 • Podsumowując, powieści Cariny Bartsch nie są wielce ambitnymi lekturami, lecz lekkimi romansami z gatunku New Adult, po które warto sięgnąć, jeśli chcemy odpocząć od cięższej tematyki. Niezwykle wciągające, doskonałe na odstresowanie się i poprawę humoru. - See more at: http://wniewieluslowach.blogspot.com/2015/11/1-lato-koloru-wisni-zima-koloru-turkusu.html#sthash.5MjRqZCq.dpuf
  Podsumowując, powieści Cariny Bartsch nie są wielce ambitnymi lekturami, lecz lekkimi romansami z gatunku New Adult, po które warto sięgnąć, jeśli chcemy odpocząć od cięższej tematyki. Niezwykle wciągające, doskonałe na odstresowanie się i poprawę humoru.
  Czytaj więcej na: http://wniewieluslowach.blogspot.com/2015/11/1-lato-koloru-wisni-zima-koloru-turkusu.html
 • Z tej części dowiadujemy się mnóstwa rzeczy z przeszłości (właściwie prawie dzieciństwa) tych dwojga, które w pierwszej części zostały tylko napomknięte. Dostajemy spojrzenie z obu perspektyw. Męski i żeński punkt widzenia na pewne sprawy budzi sporo empatii dla uczuć innych ludzi.
  Czytaj więcej na: http://3telnik.pl/zima-koloru-turkusu-carina-bartsch/
 • Jest więc nieco dramatycznie, jednak mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy oprócz ciekawych postaci, cenią sobie w książce dynamiczną fabułę - Zima koloru turkusu obfituje w pełne niespodziewanych zwrotów akcji momenty, dzięki czemu czyta się z jeszcze większą przyjemnością, a kartki przewracają się niemal same, w zastraszająco szybkim tempie.
  Czytaj więcej na: http://faaantasyworld.blogspot.com/2015/12/miosc-w-kolorze-turkusu.html
 • Pojawia się wrażliwość, wyznania i spowiedź, bo tylko oczyszczając umysły i dusze można zacząć pisać sobie kolejny, zupełnie nowy rozdział. Jest romantyczniej, znacznie namiętniej i z pewnością o wiele obficiej w emocje. Carina Bartsch sypie doznaniami jak z rękawa, a pożywiony nimi czytelnik przeżywa smutek, radość, złość, ekscytację i tak w koło.
  Czytaj więcej na: http://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/2016/01/zima-koloru-turkusu-carina-bartsch.html
 • "Zima koloru turkusu" nie tylko zdziwiła mnie pod względem precyzji z jaką zostali wykreowani bohaterowie, czy języka, który został idealnie dopasowany, ale przede wszystkim zrobiła na mnie wrażenie świetnie rozwiniętą akcją. Urozmaicone wydarzenia, ciągłe wzloty i upadki Emely i Elyasa nie pozwalały nawet na chwilę oddechu
  Czytaj więcej na: http://ksiazki-milki.blogspot.com/2016/01/zima-koloru-turkusu-carina-bartsch.html
 • Autorka postarała się, aby w Emely każda dziewczyna dostrzegła cząstkę siebie, bo Emely może siedzieć obok ciebie w tramwaju, możesz ją minąć gdzieś na przejściu dla pieszych. Jest to historia o zwykłych ludziach takich jak ja czy ty i to powoduje, że lektura jest na swój sposób nietuzinkowa.
  Czytaj więcej na: http://brulionbeel.blox.pl/2016/01/Naznaczeni-na-zawsze-Emelie-Schepp.html
 • Jako plus można potraktować psychikę bohaterów. Wreszcie zaczynają dojrzewać, i to na naszych oczach. Stają się mądrzejsi, bardziej rozsądni i... nudnawi. Chyba wolałam ich w wersji pyskaczy. Jednak proces dochodzenia do stabilności emocjonalnej jest ciekawie opisany.
  Czytaj więcej na: http://redakcja-essentia.blogspot.com/2016/01/zima-koloru-miosci.html
 • Tutaj historia obiera inny kierunek i bohaterowie zmagają się z trudnościami, jakie niesie ze sobą miłość i konsekwencje dawnych decyzji. Bardzo podobało mi się rozłożenie na czynniki pierwsze relacji Emely i Elyasa oraz zanalizowanie jej od samych korzeni. Dzięki temu mogłam dogłębnie poznać i zrozumieć ich jakże głębokie uczucie.
  Czytaj więcej na: http://secretsofbooks.blogspot.com/2016/02/zima-koloru-turkusu-carina-bartsch.html
 • Sięgając po Zimę koloru turkusu dostałam dokładnie to, czego oczekiwałam z paroma dodatkowymi bonusami. (...) Jest to powieść, której po prostu nie da się przejść obojętnie. Ci, którzy jeszcze nie zapoznali się z całą tą serią nie wiedzą, co tracą i lepiej niech czym prędzej nadrobią zaległości. Uwierzcie mi, nie będziecie żałować.
  Czytaj więcej na: http://about-katherine.blogspot.com/2016/02/93-zima-koloru-turkusu.html
 • Uwielbiam styl pisania Cariny Bartsch, tak samo jak w pierwszym tomie czułam się jakby koleżanka opowiadała mi swoja historię a ja z zapartym tchem połykałam jej słowa.
  Czytaj więcej na: http://in-my-different-world.blogspot.com/2016/09/a-dlaczego-twoje-serce-bije-tak-samo.html
  Podsumowując, powieści Cariny Bartsch nie są wielce ambitnymi lekturami, lecz lekkimi romansami z gatunku New Adult, po które warto sięgnąć, jeśli chcemy odpocząć od cięższej tematyki. Niezwykle wciągające, doskonałe na odstresowanie się i poprawę humoru. - See more at: http://wniewieluslowach.blogspot.com/2015/11/1-lato-koloru-wisni-zima-koloru-turkusu.html#sthash.5MjRqZCq.dpuf
  Podsumowując, powieści Cariny Bartsch nie są wielce ambitnymi lekturami, lecz lekkimi romansami z gatunku New Adult, po które warto sięgnąć, jeśli chcemy odpocząć od cięższej tematyki. Niezwykle wciągające, doskonałe na odstresowanie się i poprawę humoru. - See more at: http://wniewieluslowach.blogspot.com/2015/11/1-lato-koloru-wisni-zima-koloru-turkusu.html#sthash.5MjRqZCq.dpuf

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński