FIGHT CLUB 2 (4)

darmowa wysyłka zewnętrzny wydawca
oprawa miękka
autor: Chuck Palahniuk
ilustracje Cameron Stewart David Mack
przekład: Elżbieta Gałązka-Salamon
wydawca: Niebieska Studnia
rok wydania: 2015
format: 160 x 240
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-60979-40-2

cena detaliczna

16.90 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

FIGHT CLUB 2 (4)

oprawa miękka

Czwarty  tom serii.
TYLER ŻYJE! 19 lat po premierze swojej bestsellerowej powieści Chuck Palahniuk znowu zabiera nas do świata Fight Clubu i jego bohaterów, których dalsze losy poznać możemy w komiksowym sequelu podzielonym na 10 odcinków. W serii komiksowej "Fight Club 2" starszy o dziesięć lat narrator powieści występuje pod imieniem Sebastian. Jest sfrustrowanym mężem Marli i ojcem 9-letniego chłopca. Monotonia codzienności, kryzys małżeński, psychotropy – tak wygląda życie Sebastiana, kiedy do gry po raz kolejny wkracza przyczajony w jego psychice Tyler Durden... Rize or Die!
Seria komiksów "Fight Club 2" to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki. Serię wprowadził bezpłatny komiks "Fight Club", zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części. Oryginalnym wydawcą komiksu jest Dark Horse Comics®, autorem rysunków - utalentowany Cameron Stewart, okładki zaprojektował David Mack.

  • Scenariuszowo zresztą to chyba najlepszy zeszyt „FC” z dotychczasowych. Bardzo sentymentalny, pełen nostalgicznych scen i świetnych sekwencji. [...] To plus świetne rysunki… Efekt? Rewelacyjna historia, która stanowi godną kontynuację powieści-manifestu, powieści-obiektu-kultu. Mojej ukochanej powieści. Polecam!
    Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2015/08/26/fight-club-2-4-chuck-palahniuk-cameron-stewart/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński