Pan Kuleczka. Marzenia

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 48
rok wydania: 2016
format: 210 x 227 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-163-5

cena detaliczna

22.41 zł24.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Pan Kuleczka

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Pan Kuleczka. Marzenia

oprawa twarda

Marzenia się spełniają – w serii o panu Kuleczce, kaczce Katastrofie, psie Pypciu i musze Bzyk-Bzyk pojawił się kolejny, siódmy z kolei tomik! Pan Kuleczka i jego mali przyjaciele znów dziwią się otaczającemu światu i przeżywają z pozoru tylko zwyczajne przygody.


Niektóre opowiadania tomiku mogą być już znane wiernym Czytelnikom z kolejnych edycji Kuleczkowych kalendarzy, Wojciech Widłak dodał także kilka nowych opowieści, zainspirowanych ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej. Tak więc powstał kompletny zbiór, spięty klamrą dwóch opowiadań o czasie.


Seria książek Pan Kuleczka znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

[Wiek 3+]

Przeczytaj wywiad z Wojciechem Widłakiem w "Kurierze Szczecińskim"

Inne książki wydane w ramach serii

 • Opowiadania z tomiku są cenne ze względu na lekcje od bohaterów. Zwierzęta są trochę jak dzieci, Pan Kuleczka – jak cierpliwy i wyrozumiały rodzic. Pozwala swoim podopiecznym samodzielnie wyciągać wnioski z przeróżnych obserwacji. [...] „Pan Kuleczka. Marzenia” to tomik, który stworzony został na przekór rynkowej bylejakości.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2016/05/wojciech-widak-pan-kuleczka-marzenia.html
 • Nic nie jest tu nachalne, fabuła płynie spokojnie, skupiając się na rozkrzyczanej Katastrofie, wyważonym Pypciu, wszędobylskiej Bzyk-Bzyk i cierpliwym panu Kuleczce. Ich mikroświat jest bezpieczny i bardzo przytulny. Daleko mu do zgiełku telewizji, choć i krzyki się tam czasem rozlegają [...]. Marzenia jest jak dobry deser po niedzielnym obiedzie. Zawsze jest na niego pora!
  Czytaj więcej na: http://slowemlukrowane.blogspot.com/2016/05/pan-kuleczka-marzenia.html
 • Klimat opowiadań wzmacniają ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej, które od pierwszego tomu nierozerwalnie towarzyszą „Panu Kuleczce”. Z lektury „Marzeń” zadowoleni będą fani serii oraz Ci którzy dopiero poznają tych niezwykłych bohaterów.
  Czytaj więcej na: http://silesiadzieci.pl/artykul/3943/kolejne-przygody-pana-kuleczki

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński