Kicia Kocia w lesie

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 24
format: 210 x 297 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-172-7

cena detaliczna

8.01 zł8.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Kicia Kocia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kicia Kocia w lesie

oprawa miękka

To książka, ale nie tylko. To także kolorowanka, szkicownik i notatnik, kolejne znakomite narzędzie do zabawy dla małych fanów Kici Koci. Tym razem wraz z rezolutną kotką mały czytelnik poznaje zwierzęta polskich puszcz i lasów. Dziecko może książkę czytać i oglądać, ale i współtworzyć. Może dopisać zdanie od siebie lub dorysować na ilustracji, co tylko zapragnie. Książki o Kici Koci są polecane przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

Serię polecamy małym czytelnikom – już od 2. roku życia, chociaż do współtworzenia tej właśnie książki o Kici Koci przydadzą się choć niewielkie umiejętności manualne.

Inne książki wydane w ramach serii

  • "Rysuj z Kicią Kocią" to doskonała propozycja dla dzieci, które pokochały przygody sympatycznej kotki, a ich rodzicom wydaje się, że są już na to trochę za duzi, to kolejny poziom wtajemniczenia. Dziecko jako współautor książki jest nakłaniane do aktywności, do rysowania, odgadywania, do towarzyszenia Kici Koci w jej przygodzie.
    Czytaj więcej na: http://tosimama.blogspot.com/2016/03/srodowe-recenzje-kicia-kocia-w-lesie.html
  • „Kicia Kocia w lesie” to również tomik, który zachęca do wychodzenia z domu i poznawania najbliższego otoczenia. Anita Głowińska zapewnia maluchom zabawę i rodzaj zadania domowego – jak najlepszego poznania mieszkańców polskich lasów. Ta książeczka mieści w sobie to, co uwielbiane przez dzieci w przygodach Kici Koci, zestaw dodatkowych ciekawostek i wielkoformatowe obrazki do uzupełniania, kolorowania i zabawy.
    Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2016/06/anita-gowinska-kicia-kocia-w-lesie.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński