Dziewczynka ze srebrnym zębem

oprawa twarda
ilustracje Anna Kaszuba-Dębska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 176
rok wydania: 2016
format: 125 x 195 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-129-1

cena detaliczna

22.50 zł25.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Dziewczynka ze srebrnym zębem

oprawa twarda

Siedmioletni Andrzejek leży w szpitalu, i choć czuje się chwilami jak bohater thrillera, horroru i kryminału w jednym, nie jest to zły czas. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej przyjaciółki: starszej od niego dziewczynki ze srebrnym zębem. Barwna postać, przywodząca na myśl Pippi Langstrumpf, okazuje się nieskończonym źródłem wciągających opowieści, a także niezastąpioną towarzyszką przygód.

Autor zaprasza młodych czytelników w podróż do przeszłości, w czasy, kiedy telewizory były czarno-białe, a o komórkach i grach komputerowych nikomu się nie śniło. Niesamowite przygody młodych bohaterów, humor i wartka akcja to walory książki Andrzeja Grabowskiego, doskonale znanego rodzicom małych czytelników autora wierszy, piosenek i programów dla dzieci („Pan Tik-Tak”, „Ciuchcia”, „Kulfon” itd.).

 

  • Choć bohaterem i jednocześnie narratorem tej opowieści jest siedmioletni Andrzejek, to nie jest to książka tylko dla takich "maluchów". Może dlatego, że równie ważną postacią jest tytułowa bohaterka - o kilka lat starsza Anka [...]. Idealna opowieść dla rówieśników Anki - do samodzielnego czytania lub dla nieco młodszych (być może słuchaczy).
    Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2016/05/dziewczynka-ze-srebrny-zebem.html
  • „Dziewczynka ze srebrnym zębem” to książka, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Te pierwsze dowiedzą się, jak to było dawno temu, kiedy mama i tata byli mali, ci drudzy zaś z radością powspominają swoje beztroskie dzieciństwo. Warto sięgać po nią nie tylko przy okazji pobytu w szpitalu [...].
    Czytaj więcej na: http://www.qlturka.pl/2016/07/18/dziewczynka-ze-srebrnym-zebem-recenzja-ksiazki/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński