Żubr Pompik. Tropy na śniegu

oprawa twarda
autor: Tomasz Samojlik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 56
format: 245 x 220 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-166-6

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Żubr Pompik

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Żubr Pompik. Tropy na śniegu

oprawa twarda

Pompik to wyjątkowy żubr: dociekliwy i ciekawy świata, przyjacielski i chętny do pomocy. Szybko zjednuje sobie mieszkańców lasu i poznaje ich zwyczaje. Zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami, choć czasem zdarzają się mu pomyłki. Często dostrzega to, czego nie widzą dorosłe żubry... Ciepła, mądra opowieść dla dzieci i rodziców, pełna ciekawostek z życia zwierząt w lesie, ucząca tolerancji i szacunku dla przyrody. Seria o przygodach Pompika składa się z czterech części, podzielonych zgodnie z porami roku.

Patronat:

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • Oczywiście poza samą treścią „Żubr Pompik” to także niezwykle sympatyczna szata graficzna – w tym wypadku, ze względu na komiksową pracę autora, równie istotna co sama fabuła. Owszem, słowo pisane mogło by istnieć bez ilustracji, a jednak te ujmujące prostotą rysunki Samojlika stają się integralną częścią całości. Doskonałym uzupełnieniem znakomitej książki.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/03/29/zubr-pompik-tropy-na-sniegu-tomasz-samojlik/
 • Okładka działa elektryzująco, a i zawartość książki utrzymuje uwagę i zainteresowanie czytelnika. "Tropy na śniegu" i "Zapach wiosny" będą zrozumiałe i ciekawe już dla najmniejszych przedszkolaków, ale i mój dziesięcioletni syn chował zakładkę, by przeczytać ze mną jeszcze jeden rozdział, a potem jeszcze jeden tom.
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2016/05/zubr-pompik-tropy-na-sniegu-zapach.html
 • Książki o Pompiku są znakomitym materiałem na przedszkolne i wczesnoszkolne zajęcia oraz rodzinne czytanie. Proste opowiadania z krótkimi kwestiami dialogowymi, onomatopeje, dynamiczna akcja – to wszystko sprawia, że "Tropy na śniegu" i "Zapach wiosny" bardzo dobrze czyta się na głos, angażując małych słuchaczy.
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2016/05/zubr-pompik-tropy-na-sniegu-zapach.html
 • Opowiadania są nieprzegadane, zabawne, niezbyt długie. Nigdzie nie widać niezręcznego wtłaczania wiedzy w struktury literackie, bohaterowie nie bywają pretekstowi. Charakterystycznych rysunków [...] jest akurat tyle, że oko ma na czym zawisnąć podczas lektury. Choć uproszczone, trafiają w sedno sytuacji.
  Czytaj więcej na: http://nieparyz.blogspot.com/2016/09/zubr-pompik-tomasza-samojlika-puszcza-w.html

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński