Żubr Pompik. Zapach wiosny

oprawa twarda
autor: Tomasz Samojlik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 56
format: 245 x 220 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-167-3

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Żubr Pompik

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Żubr Pompik. Zapach wiosny

oprawa twarda

Mały żubr Pompik, bohater „Tropów na śniegu”, cieszy się z przyjścia wiosny. Wraz ze swoją małą siostrą Polinką odkrywa budzącą się do życia przyrodę, odkrywa nieznane ścieżki w puszczy  i poznaje nowych przyjaciół. Ciekawy świata, sympatyczny mały żubr jest bohaterem 4-tomej opowieści, podzielonej zgodnie z porami roku roku. Książki są pełne ciekawostek z życia zwierząt w lesie, uczą tolerancji i szacunku dla przyrody.

Patronat:

Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • Dzięki krótkim opowieściom dzieci wraz z ciekawskim żubrem Pompikiem, jego siostrą Polinką i rodzicami - mamą Poradą i tatą Pomrukiem, poznają środowisko Puszczy Białowieskiej. Jednak jak przekonacie się w trakcie lektury, wiele z tych sytuacji mogłoby się zdarzyć w pobliskim lesie...
  Czytaj więcej na: http://wilczelektury.blogspot.com/2016/06/zubr-pompik-zapach-wiosny.html
 • Dzieci polubią serię za niewymuszoną lekkość i oprowadzanie po zwierzętach puszczy. Przy okazji autor wpisuje się w kiełkującą na rodzimym rynku modę na odkrywanie tajemnic polskich lasów. Nikt lepiej niż żubr Pompik nie zaprezentuje szeregu ciekawych odkryć i zjawisk – dla dzieci będzie to niezapomniane spotkanie z przyrodą.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2016/06/tomasz-samojlikzubr-pompik-zapach-wiosny.html
 • Okładka działa elektryzująco, a i zawartość książki utrzymuje uwagę i zainteresowanie czytelnika. "Tropy na śniegu" i "Zapach wiosny" będą zrozumiałe i ciekawe już dla najmniejszych przedszkolaków, ale i mój dziesięcioletni syn chował zakładkę, by przeczytać ze mną jeszcze jeden rozdział, a potem jeszcze jeden tom.
  Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2016/05/zubr-pompik-tropy-na-sniegu-zapach.html
 • Urocze są te opowiastki – krótkie, ale za każdym razem wnoszące coś ciekawego – a to nowe słowo (np. tyka, meszki, tama, poroże, klempa), a to ciekawostkę na temat zwierząt (np. że krety mają bardzo czułe ogony, którymi wykrywają drgania ziemi). Niepostrzeżenie dziecko zapamiętuje fakty, uczy się przyrody i... rozkochuje się w Zapachu wiosny i w Letnim zmierzchu.
  Czytaj więcej na: http://slowemlukrowane.blogspot.com/2016/07/zubr-pompik.html
 • Oprócz pięknej i bardzo edukacyjnej książki o lesie i jego mieszkańcach, dostajemy tu również wspaniałą historie o miłości między rodzeństwem. Może przekona ona nieprzekonanych starszych braci i starsze siostry, że z młodszym rodzeństwem można się świetnie bawić i ciekawie spędzać czas.
  Czytaj więcej na: http://www.qlturka.pl/2016/07/14/zubr-pompik-zapach-wiosny-recenzja-ksiazki/
 • Opowiadania są nieprzegadane, zabawne, niezbyt długie. Nigdzie nie widać niezręcznego wtłaczania wiedzy w struktury literackie, bohaterowie nie bywają pretekstowi. Charakterystycznych rysunków (nie zapominajmy, że Tomasz Samojlik nazywa siebie komiksiarzem) jest akurat tyle, że oko ma na czym zawisnąć podczas lektury. Choć uproszczone, trafiają w sedno sytuacji.
  Czytaj więcej na: http://nieparyz.blogspot.com/2016/09/zubr-pompik-tomasza-samojlika-puszcza-w.html

 

 

 

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński