Nielubiana

Seria Gorzka Czekolada
oprawa miękka
autor: Nele Neuhaus
przekład: Anna Urban Miłosz Urban
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 408
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-198-7

cena detaliczna

35.91 zł39.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Nielubiana

oprawa miękka

Pierwszy, dotąd niepublikowany tom serii z parą sympatycznych śledczych.

W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje zwłoki prokuratora. Na miejsce przybywa komisarz Oliver von Bodenstein i jego nowa współpracowniczka, Pia Kirchhoff, by już po godzinie udać się na miejsce znalezienia kolejnych zwłok. U stóp wieży Atzelberg w Kelkheim leży kobieta. Początkowo funkcjonariusze nie wiążą ze sobą obu spraw, lecz wkrótce wychodzą na jaw pewne niepokojące fakty. Śledztwo doprowadza policję do luksusowej stadniny koni na obrzeżach Kelkheim, a kolejne pikantne wątki z życia ofiar sprawią, że śledztwo nie oszczędzi rodzin, znajomych, ważnych akcjonariuszy i biznesmenów oraz ich zazdrosnych żon.

Kolejność chronologiczna według wydarzeń w książkach jest następująca:

Warszawska Premiera Targowa 2016 dla powieści Nielubiana: http://www.ksiazka.net.pl/index.php?id=28&tx_ttnews[tt_news]=25783&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=89c2d60aee

 

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

 • Kapitalnie, z psychologicznym zacięciem zobrazowane postaci, doskonałe scenki obyczajowe. Pisarka niewątpliwie ma pazur. „Nielubiana” to wymarzona lektura zarówno dla przyjemności obcowania z dobrym kryminałem, jak i dla refleksji o życiu i ludziach.Serdecznie polecam, gwiazdki za styl, intrygę, trafność obserwacji.
  Czytaj więcej na: http://www.ksiazkazamiastkwiatka.pl/?p=2071
 • Na polskim rynku ukazało się sześć tomów, jednak wybór tego najlepszego na chwilę weekendowego relaksu jest niewątpliwie trudnym zadaniem. Dlatego najlepiej zacząć od początku i poznać całą historię Bodensteina i Kirchhoff, ponieważ prowadzone przez nich śledztwa z pewnością przyniosą czytelnikowi odpowiednią dawkę rozrywki.
  Czytaj więcej na: http://www.kawerna.pl/biblioteka/felietony/item/12983-10-opowiesci-detektywistycznych-na-weekend.html
 • Plus dla tej książki, jak i całej serii, są główni bohaterowie. Polubiłam ich od mojego pierwszego spotkania z nimi, a teraz miałam okazję zobaczyć, jak wyglądał początek ich relacji. Można wyczuć między tą dwójką dobrą chemię, dogadują się na poziomie zawodowym, co przekłada się na udane sprawy.
  Czytaj więcej na:http://www.malineczka.pl/wpis/563-Nielubiana-Neuhaus-Nele
 • Autorka ma niezwykły talent do budowania skomplikowanych, ale intrygujących historii, które potrafi przekazać czytelnikowi w lekki i przystępny sposób. Niewątpliwie jednak potrzeba skupienia i zaangażowania, by samodzielnie zrozumieć jej intrygi i poskładać wszystkie elementy układanki, zanim ona wyjaśni nam o co chodzi na samym końcu.
  Czytaj więcej na: http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2016/06/czy-zasuzya-sobie-na-smierc.html
 • [...] dobry debiut literacki, który mnie zaskoczył na samym początku lata. Również ciekawy obraz pracy niemieckiej policji, w której nie narzekają na marne płace i środki do walki z przestępczością, na przestarzały sprzęt czy niedobory tuszu w drukarkach [...].
  Czytaj więcej na: http://brulionbeel.blox.pl/2016/07/Nielubiana-Nele-Neuhaus.html
 • Fabuła została ciekawie zarysowana i czytelnik zastanawia się podczas lektury jak ta sprawa się rozwiąże. Autorka umiejętnie prowadzi nas przez meandry śledztwa stopniowo odsłaniając przed policjantami, a jednocześnie przed czytelnikami obraz sytuacji. [...] Nele Neuhaus ma lekkie pióro i czyta się ją naprawdę przyjemnie.
  Czytaj więcej na: http://czarneespresso.blogspot.com/2016/08/nielubiana-nele-neuhaus.html
 • Ta książka ma w sobie wszystko co, dla mnie, dobry kryminał mieć powinien. Misternie skonstruowana intryga, fakty wychodzące stopniowo na jaw, które umożliwiają czytelnikowi snucie własnych domysłów, częste zwroty, prędka akcja i zaskakujące zakończenie.
  Czytaj więcej na: https://naszksiazkowir.blogspot.com/2016/08/nele-neuhaus-nielubiana.html

 

 

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński