Będziesz moim wszystkim

10 historii adopcyjnych i jedna bajka
oprawa miękka
autor: Hanna Barełkowska Aleksandra Pilimon
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 232
format: 145 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-199-4

cena detaliczna

22.50 zł25.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Będziesz moim wszystkim

oprawa miękka

Hanna Barełkowska, autorka książki Nie mażę się, ale marzę o… poświęconej rodzicom dzieci niepełnosprawnych, tym razem dotyka kolejnego ważnego tematu - problemu adopcji.
Książka jest zapisem rozmów z rodzicami adopcyjnymi, którzy zaprosili autorkę do swojego świata. I to trudnych rozmów, bo nie zawsze jest tak, że rodzice adoptują dziecko, pokonują pierwsze trudności, a potem już wszystko układa się wspaniale.
Bywają sytuacje, gdy mimo starań dziecko, już doświadczone przez los, zaczyna tworzyć piekło w domu. Jak to zderzenie pragnień i marzeń z rzeczywistością wpływa na małżeństwo, na rodzinę? Ta książka otwiera nam oczy na świat, którego pewnie nie znamy, a który jest tuż obok.

Aleksandra Pilimon, założycielka stowarzyszenia Potrafię Więcej, dołącza swoją ilustrowaną opowieść o tym, jak mąż i żona szukali i znaleźli swoje dzieci, pokazując jednocześnie jeden ze sposobów przekazywania dzieciom prawdy o ich pochodzeniu.

To mocna, ważna książka dla dorosłych i dla dzieci.

 

  • Każda historia pokazuje prawdziwe życie takich rodzin - wszystko tak jakby "od kuchni" - pokazane jak każdy domownik odbiera to i co czuje. Książka nie jest łatwa, ale z pewnością warta polecenia. Książka, która nie pozostawia obojętnym. Daje możliwość poznania i podjęcia próby zrozumienia ważnych kwestii.
    Czytaj więcej na: http://wer-pozeraczkaksiazek.blogspot.com/2016/09/recenzja-ksiazki-bedziesz-moim.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński