Harry Potter i Czara Ognia

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 764
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-238-0

cena detaliczna

46.80 zł52.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Czara Ognia

oprawa miękka

Czwarty tom bestsellerowego cyklu w poważnej, "dorosłej" okładce.

W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trzech Czarodziejów, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francjii. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów - reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech.
Co z tego wynika dla Harry'ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się z lektury 766 stron czwartego tomu Harry`ego Pottera.

Inne książki wydane w ramach serii

 

 • Po spokojnej trzeciej części, w której główny bohater nie spotyka się bezpośrednio z Voldemortem, teraz nadchodzi czas na wydarzenia bardziej emocjonujące, bardziej zagrażające życiu Harry’ego. Według autorki, czytelnicy dorastają wraz z bohaterami i są gotowi na poważniejsze wyzwania i zadania, czasem też mocniejsze i drastyczniejsze opisy.
  Czytaj więcej na: http://recenzent.blog.onet.pl/2007/09/19/harry-potter-i-czara-ognia-joanne-k-rowling/
 • Zadowoli zarówno melancholików, jak i czytelników lubiących wartką akcje. Młody czarodziej stoi u progu dorosłego świata, pełnego niebezpieczeństw i trudnych decyzji, z którymi będzie musiał się zmierzyć, niejednokrotnie używając czarów.
  Czytaj więcej na: http://www.ezylion.pl/harry-potter-i-czara-ognia-joanne-k-rowling/
 • Wszystko co się dzieje w tej części przygód młodego czarodzieja to dopiero początek.Lord Voldemort odzyskuje siły, ma przy sobie wiernych śmierciożerców, ale czy wszyscy okażą się tak wierni? Czy to początek wojny, w której nikt nie może czuć się bezpieczny?
  Czytaj więcej na: http://nakanapie.pl/books/78305/reviews/3727.harry-potter-i-czara-ognia
 • Doskonała kontynuacja poprzedniej książki, z nowymi postaciami, nowymi, fascynującymi zagadnieniami i narastającą skalą problemów, którym Harry i jego przyjaciele muszą stawiać czoła
  Czytaj więcej na: http://anotherbook.net.pl/ksiazki/czara_ognia.html
 • Powieść pełna tajemnic, przygód i wszechobecnej magii. Dopracowana do ostatniego szczegółu. Czytając można się przenieść do tego wyjątkowego świata. Usiąść przy stole z innymi Gryfonami, przespać się w dormitorium czy iść na spacer po błoniach Hogwartu. Po prostu wspaniała lektura.
  Czytaj więcej na: http://monweg.blog.onet.pl/2014/10/17/harry-potter-i-czara-ognia/
 • Czyta się świetnie i z zapartych tchem. Zagadka goni zagadkę, dla rozluźnienia często zbyt groźnej atmosfery mamy też sceny zabawne, ale generalnie robi się coraz poważniej i coraz groźniej.
  Czytaj więcej na: http://www.edytka28.blogspot.com/

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński