Silver - druga księga snów

oprawa twarda
autor: Kerstin Gier
przekład: Agnieszka Hofmann
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 408
rok wydania: 2016
format: 143 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-250-2

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Silver

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Silver - druga księga snów

oprawa twarda

Sprawy Liv, młodej bohaterki serii „Silver”, układają się coraz lepiej. Nowy dom i nowa rodzina okazały się całkiem w porządku. Romantyczny związek z przystojnym i bystrym Henrym trwa. W dodatku nowe fascynujące możliwości odkrywa przed dziewczyną sfera snów. Niestety, Liv ma także powody do niepokoju. Po pierwsze, anonimowa blogerka Secrecy wie o Liv rzeczy, których nie powinna wiedzieć. Po drugie, Henry ma swoje tajemnice. Wiele tajemnic. Po trzecie, za drzwiami z klamką w kształcie jaszczurki czai się coś strasznego, mrocznego i złowrogiego…
Drugi tom bestsellerowej serii Kerstin Gier, autorki znanej z „Trylogii Czasu”.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Cechą książek Kerstin Gier, która powtarza się we wszystkich jej powieściach, jest doskonała łatwość czytania ich. Styl, w jakim pisze swoje historie, jest bardzo lekki, wręcz młodzieżowy, dzięki czemu przez książkę mknie się błyskawicznie, a historia jest tak wciągająca, że nim się obejrzysz będzie po wszystkim.
  Czytaj więcej na: http://booksofsouls.blogspot.com/2016/10/silver-pierwsza-i-druga-ksiega-snow.html?m=1
 • Kerstin Gier nie pisze w skomplikowany sposób, wręcz przeciwnie - jej słowa wypływają z kart powieści i otulają czytelników swoimi sennymi tajemnicami. (...) "Pierwsza księga snów" była rewelacyjna, jednak miałam wrażenie, że czegoś mi w niej zabrakło. Teraz, po lekturze drugiego tomu, jestem jeszcze bardziej podekscytowana, ponieważ znalazłam w niej wszystko, czego oczekiwałam.
  Czytaj więcej na: http://livingbooksx.blogspot.com/2016/10/silver-druga-ksiega-snow-kerstin-gier.html
 • Jak zwykle autorka opowiada nam historię w szybki i dynamiczny sposób, nie pozwalając ani na odrobinę wytchnienia od lektury. Z każdym rozdziałem coraz bardziej poznajemy barwne postacie, zbliżając się do rozwiązania zagadki.
  Czytaj więcej na: http://www.ostatniatawerna.pl/silver-druga-ksiega-snow/
 • Zarówno Pierwszą jak i Drugą Księgę Snów czytało mi się ekspresowo. Napisane są przyjemnym i prostym językiem, całość opowieści jest logiczna, spójna i przemyślana. Dostosowana do wieku i potrzeb młodego czytelnika, bo ta historia to nie tylko rozrywka, ale i sposób na pokazanie młodzieży, że nie należy się wstydzić rodziny, trzeba akceptować siebie i wychodzić naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie życie.
  Czytaj więcej na: http://okiemmk.com/silver-pierwsza-i-druga-ksiega-snow-kerstin-gier-opinia-recenzja/
 • „Druga Księga Snów” pełna jest przygód, które raz sprawiają, że uśmiech sam ciśnie się czytelnikowi na usta, a raz, że nutka przerażenia zagląda nam w oczy. Dostajemy odpowiedzi na pytania, z którymi zostawiła nas autorka po przeczytaniu pierwszej części, ale jednocześnie zasypuje nas lawina kolejnych.
  Czytaj więcej na: http://lubimyczytac.pl/oficjalne-recenzje-ksiazek/7986/uksztaltuj-swoje-sny
 • Mroczne tajemnice, miłosne dylematy, a do tego niepowtarzalny humor książek Kerstin Gier sprawiają, że ta przepięknie wydana książka to obowiązkowa pozycja każdego miłośnika dobrej literatury młodzieżowej.
  Czytaj więcej na: http://www.swiatdlasmyka.com.pl/?p=3597

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński