Biblioteka dusz

Osobliwy dom Pani Peregrine
oprawa twarda
autor: Ransom Riggs
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska Piotr Budkiewicz
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 496
rok wydania: 2016
format: 135 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-229-8

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Biblioteka dusz

oprawa twarda

Przygoda, która rozpoczęła się w "Osobliwym domu pani Peregrine" i trwała w "Mieście cieni", ma wielki finał w "Bibliotece dusz". Szesnastoletni Jacob odkrywa w sobie nową, potężną moc i wyrusza na ratunek osobliwym towarzyszom więzionym w pilnie strzeżonej twierdzy. W wyprawie towarzyszy mu Emma Bloom, dziewczyna, która włada ogniem, oraz Addison MacHenry, pies umiejący odnaleźć trop zaginionych dzieci.
Bohaterowie wędrują ze współczesnego Londynu do labiryntu zaułków Diabelskiego Poletka, najbardziej parszywego zakamarka wiktoriańskiej Anglii. W tym miejscu raz na zawsze przesądzi się los osobliwych dzieci całego świata. Podobnie jak poprzednie dwie książki z serii, "Biblioteka dusz" łączy emocjonującą fantastykę z niepublikowanymi fotografiami sprzed wielu dziesiątków lat, tworząc zupełnie wyjątkową opowieść.

 • Autor sprawnie prowadzi czytelników przez kolejne wydarzenia, dozując napięcie i sprawiając, że ta część jest wprost trudna do odłożenia.Człowiek zżywa się z bohaterami, a same sytuacje, są nieprawdopodobne, ale człowiek podświadomie w nie wierzy.Znakomite zwieńczenie,, które trzeba poznać.
  Czytaj więcej na: http://krotkoacztresciwie.blogspot.com/2016/09/biblioteka-dusz-ransom-riggs.html
 • Wyobraźnia autora i to, jak po spojrzeniu na kilkanaście klimatycznych zdjęć był w stanie powołać do życia świat osobliwców, który każdy chce poznać i którym zainteresował się nie mniej osobliwy Tim Burton, musi budzić podziw. Lektura serii dla wielu czytelników stanowić będzie niezwykłe przeżycie. Warto więc dać się porwać Ransomowi Riggsowi i wybrać się w tę podróż pełną kuriozów.
  Czytaj więcej na: http://www.granice.pl/recenzja,biblioteka-dusz,16550
 • Bywa tak, że kolejne tomy jakiejś historii są słabsze od pierwszego, jakby pisane na siłę, ale tym razem nie zawiodłam się. Było tu wszystko, czego można oczekiwać od dobrej powieści - wartka akcja pełna zwrotów, sukcesywnie budowane napięcie i świetnie nakreślone postaci. Polecam gorąco cały cykl. Nie zawiedziecie się!
  Czytaj więcej na: http://library1gim.blogspot.com/2016/10/biblioteka-dusz-ransom-riggs-recenzja.html
 • "Biblioteka dusz" to kontynuacja o jakiej marzył każdy fan serii - mocna, zaskakująca i wciąż na nowo przerażająco dobra. Połączenie mrocznej fabuły i osobliwych zdjęć po raz trzeci wzbudziło u mnie ogromne uznanie i zbudowało niezapomniany klimat dla rozgrywanych wydarzeń.
  Czytaj więcej na: http://thievingbooks.blogspot.com/2016/10/biblioteka-dusz-ransom-riggs.html
 • Ransomowi Riggsowi udało się stworzyć spójny świat, który ciekawi i intryguje, przyciąga i kusi. Wspaniała historia, która sprawi, że całkiem inaczej spojrzycie na stare fotografie; która każe inaczej spojrzeć być może na relacje rodzinne; która dodaje przeszłości szczyptę magii.
  Czytaj więcej na: http://bardziejlubieksiazki.pl/ksiazki/dla-dzieci/biblioteka-dusz/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński