Biały trop

oprawa miękka
autor: Emelie Schepp
przekład: Magdalena Landowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 432
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-255-7

cena detaliczna

35.91 zł39.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Biały trop

oprawa miękka

Druga część przygód znanej już polskim czytelnikom prokurator Jany Berzelius. W bestsellerowych "Naznaczonych na zawsze" Jana odkryła szokującą prawdę o swojej przeszłości, która okazała się znacznie mroczniejsza i bardziej krwawa, niż kobieta mogła sobie wyobrazić. Teraz postanawia zamknąć te drzwi, przeszłość jednak nie daje o sobie zapomnieć. Jana prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, a trop wiedzie do człowieka, którego prokurator wolałaby nie pamiętać... Jana rozpoczyna niebezpieczną grę, której przyświeca jeden cel – dotrzeć do mężczyzny, zanim odnajdzie go policja.

"Biały trop" jest drugą częścią kryminalnej serii szwedzkiej autorki Emelie Schepp. Pierwsza część, "Naznaczeni na zawsze", okazała się wielką sensacją i rozeszła się w liczbie ponad 100 000 egzemplarzy.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Silne, kobiece bohaterki, zagrożenie, zbrodnia, tajemnice, twardzi mężczyźni ze swoimi słabościami i akcja, która pojawia się już na pierwszych stronach i nie zwalnia tempa do finału. Wszystko to daje pozycję w sam raz dla miłośników thrillerów i kryminałów.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/10/01/bialy-trop-emelie-schepp/
 • Wśród bohaterów trudno szukać kogoś jednoznacznie sympatycznego, zespół śledczy składa się z różnych osobowości [...]. Nikt tam nie wychodzi razem na pączki albo piwo po pracy, dużo jest za to tarć i wzajemnej rywalizacji. W rzeczywistości samej Jany niewiele jest miejsca na ludzką życzliwość, a dni upływają na ściganiu tych, którzy dla pieniędzy są w stanie zrobić drugiemu każdą możliwą krzywdę.
  Czytaj więcej na: http://republikakobiet.pl/artykuly-sg/bialy-trop/
 • Już od pierwszych stron akcja powieści nabiera zawrotnego tempa i wprowadza czytelnika w napięcie, które nie opada aż do ostatniej strony. Dzięki wielu wątkom i ciekawie sportretowanym postaciom drugiego planu powieść jest interesującą całością gwarantującą satysfakcję podczas czytania.
  Czytaj więcej na: https://sztukater.pl/ksiazki/item/19692-vita-spar.html
 • Serdecznie polecam powieść Emelie Schepp. Jest to doskonała lektura zarówno dla miłośników kryminałów, ale także dla osób lubiących niebanalnych bohaterów i wstrząsające historie.  [...] Biały trop to książka mroczna, mocna i doskonale napisana.
  Czytaj więcej na: https://sztukater.pl/ksiazki/item/19692-vita-spar.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński