Spacerkiem przez rok

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 48
rok wydania: 2016
format: 210 x 227 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-266-3

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Spacerkiem przez rok

oprawa twarda

Tym razem znana i lubiana pisarka Małgorzata Strzałkowska zaprasza nas na wyjątkowy spacer i wprowadza w językowe przygody z nazwami miesięcy i pór roku. Autorka umiejętnie operuje słowami i skojarzeniami, które nasuwają się podczas czytania krótkich i przyjemnych w odbiorze rymowanek układających się w ciekawą historyjkę. Krok po kroku „zwiedzamy” cały rok, zachwycając się przy tym niezwykłością zjawisk, które możemy zaobserwować wiosną, latem, jesienią i zimą. Wierszyki zostały dopełnione znakomitymi ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej, znanej czytelnikom z ilustracji do serii o Panu Kuleczce.

  • Duet Strzałkowska/Wasiuczyńska to strzał w dziesiątkę. Każda strona kipi rymem, żartem, lekkością i radością. Wędrujemy przez rok, miesiąc po miesiącu obserwując, co się wokół zmienia, jakie zjawiska się pojawiają, a wszystko urzeka. Jest ciepło, jest mądrze, jest wesoło.
    Czytaj więcej na: http://www.makiwgiverny.pl/2017/03/spacerkiem-przez-rok-magorzata.html
  • Zdecydowanie więc wspólne przedsięwzięcie Małgorzaty Strzałkowskiej i Elżbiety Wasiuczyńskiej zaspokaja i głód (rymowanej) wiedzy, i potrzebę obcowania ze sztukami plastycznymi. Oba składniki są dobrej jakości, zostały idealnie zmieszane [...].
    Czytaj więcej na: http://cuda-cudanakiju.blogspot.com/2017/03/spacerkiem-przez-rok.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński