Spójrz mi w oczy, Audrey

oprawa miękka
przekład: Maciej Potulny
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 320
rok wydania: 2016
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-192-5

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Spójrz mi w oczy, Audrey

oprawa miękka

Sophie Kinsella zagościła na brytyjskich listach bestsellerów dzięki swojej pierwszej książce, będącej podstawą kasowego filmu pt. Wyznania zakupoholiczki. Książka Spójrz mi w oczy, Audrey to jej pierwsza powieść dla młodych czytelników.

14-letnia Audrey cierpi na zaburzenia lękowe. Nie chodzi do szkoły, rzadko opuszcza dom, nosi ciągle ciemne okulary. Terapia przynosi powolne postępy, ale nabiera tempa, gdy Audrey poznaje Linusa, kolegę jej starszego brata. Za pomocą przyjacielskiego uśmiechu i zabawnych liścików Linus zaczyna wywabiać ją do normalnego życia – no, w każdym razie najpierw do Starbucksa, ale to dobry początek!

Czy odnalezienie prawdziwej przyjaźni może rzeczywiście zdziałać terapeutyczne cuda? Autorka z niezaprzeczalnym literackim wdziękiem i zmysłem bystrego obserwatora komicznych wypadków życiowych opowiada historię uczucia, które może leczyć rany i koić czytelnicze zmysły.

  • Gwarantuję, że podczas czytania tej książki nie raz wybuchniecie śmiechem, ale i poczujecie współczucie dla Audrey i jej fobii. (...) Jestem pewna, że także polskie nastolatki mogą poczuć pokrewieństwo z tą zwykłą dziewczyną, która po prostu stara się przeżyć w świecie facebooka i materializmu
    Czytaj więcej na: https://sztukater.pl/ksiazki/item/19693-finding-audrey.html

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński