Piekło otwarte

oprawa miękka
autor: Gard Sveen
przekład: Tadeusz Wojciech Lange
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 448
rok wydania: 2016Drugi
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8008-225-0

cena detaliczna

35.90 zł39.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Piekło otwarte

oprawa miękka

Drugi kryminał autora znakomitego Ostatniego pielgrzyma, który szturmem zdobył światowe listy bestsellerów, zyskując uznanie krytyków i czytelników. Gard Sveen jest laureatem najważniejszych nagrody literatury kryminalnej w Skandynawii: Rivertona, Szklany Klucz i Świeża Krew.

Znany z poprzedniej książki detektyw Tommy Bergman bada sprawę brutalnego zabójstwa prostytutki. Ślady na ciele ofiary oraz okoliczności morderstwa bardzo przypominają metody seryjnego mordercy Andersa Raska, który działał kilka lat wcześniej. Tyle że Rask od dawna przebywa na oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym. Kim zatem jest morderca? Naśladowcą? Śledztwo komplikuje się, gdy Bergmann odkrywa, że są ludzie, którzy wierzą, że to nie Rask jest odpowiedzialny za zbrodnie sprzed lat…

Sveen, podobnie jak w pierwszej powieści, nawiązuje do autentycznej historii - głośnej sprawy „szwedzkiego Hannibala Lectera”, która wstrząsnęła tamtejszym wymiarem sprawiedliwości i opinią publiczną.

Inne książki wydane w ramach serii

  • Pogłębiony rys psychologiczny głównego bohatera sprawił, że cała historia nabrała zupełnie innego wymiaru i mocniej mnie do siebie przyciągnęła.Polecam powieść nie tylko miłośnikom kryminałów z mroźnej Północy. Myślę, że każdy fan sensacji znajdzie tu coś dla siebie.
    Czytaj więcej na: http://secretum.pl/ksiazki/item/1967-pieklo-otwarte
  • Sięgając po „Piekło otwarte” przeczuwałam, że Gard Sveen szykuje kolejny kryminał, który nie będzie tylko miałką historią typu ofiara, śledztwo, rozwiązanie. I miałam rację! Książka jest napisana w podobnym stylu, co poprzednia. Nic nie jest czarne ani białe, wiele jest zagadek, tajemnic i niedomówień. I to jest w niej najlepsze.
    Czytaj więcej na: http://www.kulturantki.pl/ksiazki/tommy-bergmann-prowadzi-kolejne-sledztwo/

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński