5 sekund do IO

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 344
rok wydania: 2017
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-313-4

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

5 sekund do IO

oprawa miękka

Nowe wydanie powieści dla młodzieży, wybranej Książką Roku 2015 IBBY w kategorii literackiej. Akcja książki toczy się na dwóch planach – w realnym życiu i w grze, do której  wchodzi szesnastoletnia Mika. W szkole Miki dochodzi do tragicznej w skutkach strzelaniny. Tylko ona widziała sprawcę. Okazuje się, że dramat w liceum mógł mieć coś wspólnego z kontrowersyjną i tajemniczą grą, stworzoną w najnowszej technologii, gdzie gracz odczuwa nie tylko temperaturę otoczenia, zapachy i smaki, ale też ból. Może tam nawet przeżyć własną śmierć. Na prośbę policji Mika wkracza w wirtualny świat stworzony na wulkanicznym księżycu Io. Czy i ona wpadnie w pułapkę piekielnie niebezpiecznej gry?

Jakie zagrożenia płyną z maratonów gier, jak niebezpieczna jest anonimowość w Internecie? Z jakimi problemami borykają się dzieci mieszkające w rodzinach zastępczych, pogotowiach opiekuńczych i domach dziecka? Wartka akcja, ciekawe postaci, dająca do myślenia lektura dla nastolatków.

  • Powieść oczywiście serdecznie wszystkim polecam – nie tylko nastolatkom czy miłośnikom gier. Myślę, że ma szansę spodobać się każdemu, niezależnie od wieku i zainteresowań.
    Czytaj więcej na: http://miye.eu/5-sekund-io/

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński