Harold i fioletowa kredka

oprawa twarda
autor: Crockett Johnson
przekład: Tomasz Zając
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 64
rok wydania: 2010
format: 150 x 190 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-422-3

cena detaliczna

17.10 zł19.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Harold i fioletowa kredka

oprawa twarda

Ta krótka książeczka potrafi oczarować i rozbudzić wyobraźnię każdego. Harold to rezolutny czterolatek, który posiada magiczną kredką. Dzięki niej może wybrać się na spacer w blasku księżyca, mimo że ten wcale nie świeci.
Dzięki kredce tworzy drzewo, smoka, piknik, a nawet całe miasto. Ale podczas swoich przygód Harold niespodziewanie gubi drogę do domu. Na szczęście jednak chłopiec ma głowę pełną pomysłów i bez trudu radzi sobie w takich sytuacjach. Zwłaszcza ze swoją fioletową kredką u boku.

Harold i fioletowa kredka to prosta i bardzo zabawna historia, która od czasu swojej premiery w Stanach Zjednoczonych (przeszło 50 lat temu!) zdobyła niezliczone rzesze miłośników.

Nasza edycja zawiera dwie wersje językowe - polską i angielską.Poniżej znajdziecie materiały warsztatowe do zabaw z dziećmi - zachęcamy do korzystania!

Galeria zdjęć

  • Harold swą fioletową kredką tuż przed zaśnięciem rysuje mnóstwo rzeczy. W zasadzie chce jedynie pospacerować w blasku księżyca, ale spacer ten przeradza się w wielką podróż. Chłopczyk rysuje wciąż nowe miejsca, do których trafia, jest tam i las z jednym drzewem, i smok, który tego drzewa pilnuje, czasem spacer przeradza się w podróż łódką, a czasem w lot balonem. (...) Dla małego słuchacza wszystkie przygody Harolda są jak najbardziej prawdopodobne, bo w końcu dziecięca fantazja jest nieograniczona, potrafi stworzyć naprawdę niesamowite opowieści.
    Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2013/07/harold-i-fioletowa-kredka-jak-cudowna.html
  • Ta książka połknęła nas od razu, jak do niej zajrzeliśmy. Prostota pomysłu nas zachwyciła, a dziecięca fantazja kolejny raz objawiła się jako nieokiełznana (...) Harold jest uroczy w swojej beztrosce. Jednym pociągnięciem ręki kreśli koc piknikowy pełen pysznych placków, które w końcu zjadają łoś i jeżozwierz – także przez niego powołani.(...) Tak sobie myślę, patrząc na mojego synka, który właśnie z przejęciem zapełnia białe kartki zamkami oraz okrętami, że każde dziecko marzy o takiej niezależności. O możliwości decydowania o czymś.
    Czytaj więcej na: http://slowemlukrowane.blogspot.com/2013/09/harold-i-fioletowa-kredka.html 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński