Trupów hurtowo trzech

oprawa miękka
autor: Piotr Bojarski Bohdan Głębocki Ryszard Ćwirlej Olga Rudnicka Gaja Grzegorzewska Joanna Jodełka Wojciech Chmielarz Joanna Opiat-Bojarska Marcin Wroński Michał Larek
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 248
rok wydania: 2017
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8008-374-5

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Produkt zostanie dostarczony
22-09-2017
opis książki
recenzje

Trupów hurtowo trzech

oprawa miękka

 Zbrodnia i tajemnica, miłość i zemsta, czarny humor, lokalny koloryt, duchy przeszłości i pasja – to wszystko w jednym mistrzowskim tomie!

Dziesięciu autorów, dziesięć opowiadań i jeden cel – charytatywny. Najlepsi polscy pisarze kryminałów oddali swe pióra, by wspomóc budowę wyjątkowego Domu i stworzyli niezwykły zbiór opowiadań. Znajdziecie w nim zarówno mroczne historie brutalnych morderstw, jak i lżejsze opowieści o skradzionych beczkach śledzi. Zawodowi mordercy i amatorzy, makabra i farsa przeplatają się w książce, ukazując różnorodne oblicza polskiego kryminału.

Kupując książkę, wspieracie budowę poznańskiego Domu Autysty - bezpiecznego domu z profesjonalną opieką dla dorosłych osób z autyzmem.

 

  • Każde z tych opowiadań to majstersztyk sam w sobie. [...] Trupów hurtowo trzech to idealna lektura na wieczór. Zwłaszcza, że teraz coraz szybciej zapada zmrok, wprawiając w odpowiedni nastrój do czytania kryminałów.
    Czytaj więcej na: http://duzeka.pl/catalog_more/id/2977/trupow_hurtowo_trzech
  • Są tu teksty cięższe, bardziej mroczne i brutalne, są też lżejsze i wesołe – każdy miłośnik kryminałów znajdzie coś dla siebie. Warto więc sięgnąć po „Trupów hurtowo trzech” i przekonać się, co potrafią nasi pisarze.
    Czytaj więcej na: http://www.portalkryminalny.pl/content/view/8559/35/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński