Harry Potter i Insygnia Śmierci

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 782
format: 135 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-281-6

cena detaliczna

53.10 zł59.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Insygnia Śmierci

oprawa twarda

Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.

Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny?

Siódmy tom przygód Harry`ego Pottera jest już ostatnią częścią cyklu i - jak spodziewają się czytelnicy - przynosi odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

Inne książki wydane w ramach serii

 

 • Ostatnia część cyklu Rowling jest tomem, w którym nie ma już niejasności i następuje czas na podjęcie ostatecznych decyzji. Wiadomo już, kto stanie za Voldemortem, a kto mu się sprzeciwi. Wieloletni wrogowie nie ograniczają się już do wymiany złośliwości, zaczynając walczyć ze sobą na śmierć i życie. Ostateczna bitwa między obrońcami Hogwartu, a poplecznikami Sami-wiecie- kogo jest kulminacją całego cyklu o młodym czarodzieju, która musi nadejść. Lecz finalne starcie nie jest końcem, to raczej burza, która musi nastać, przynieść zniszczenie, aby potem znów mógł pojawić się piękny dzień.
  Czytaj więcej na: http://stacjakultura.pl/1,1,82,Harry_Potter_i_Insygnia_smierci_recenzja_ksiazki,artykul.html
 •  Monumentalna, czarowna epopeja J.K. Rowling, powstająca od 10 lat, jest głęboko zakorzeniona w literackiej tradycji i hollywoodzkich sagach – od greckich mitów po Dickensa, od Tolkiena po "Gwiezdne wojny". Wierna tym korzeniom nie kończy się modernistyczną dwuznacznością a lá "Rodzina Soprano", ale solidnym, tradycyjnym zamknięciem: wielki ekran, bicie serca, mrożące krew w żyłach starcie i epilog, który jasno opisuje losy bohaterów.
  Czytaj więcej na:http://kultura.onet.pl/ksiazki/literatura/recenzja-harry-potter-i-insygnia-smierci-jk-rowlin,1,4786389,artykul.html
 •  Rowling udało się imponująco zwieńczyć dzieło. Spośród pozostałych tomów, jedynie trzeci może iść w paragon z finałowym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trup pada gęsto, atmosfera jest mroczna i przytłaczająca, a i zaskakujących zwrotów akcji nie brakuje.
  Czytaj więcej na: http://ksiazki.wp.pl/rid,2155,tytul,Ostatni-wrog-ktorego-trzeba-pokonac-to-Smierc,recenzja.html
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci są godnym jej zakończeniem i nie zawodzą czytelnika. Książka jest dobrze napisana i przemyślnie skonstruowana, co sprawia, że wciąga tak jak poprzednie części przygód młodego czarodzieja.
  Czytaj więcej na: http://bs.tawerna.rpg.pl/Harry-Potter-i-Insygnia-Smierci-recenzja-a297.php
 • W ostatnim tomie przygód odnajdziemy wiele radosnych, zabawnych sytuacji, ale także wzruszających pożegnań, które sprawiają, że lektura staje się niezwykle zajmująca. Nawet się nie obejrzymy, a już pozostanie nam do przeczytania „ostatni rozdział”, w którym „magiczni przyjaciele” z determinacją walczą przeciw ciemnym mocom, by obronić te wartości, w które od zawsze wierzą: prawda, lojalność, wierność w przyjaźni. Jeżeli zawahają się chociaż przez chwilę nie pozostanie już nic… pozostanie tylko strach.
  Czytaj więcej na: http://kuznia.art.pl/recenzje/572-harry-pharry-potter-i-insygnia-smierci-joanne-k-rowling.html
 • Siódmy tom, czas nieuchronnego, finałowego starcia i zbierania luźnych wątków w zgrabne wiązanki. Powracają stare postacie i przedmioty (niektóre ukazane w nowym świetle), wiele znanych faktów znajduje swoje wyjaśnienie, niepozorne zdarzenia z przeszłości okazują się znaczące – widać, że JKR zaplanowała wcześniej swoje wielotomowe dzieło. Ale „Deathly Hallows” to nie powtórka z rozrywki – autorka sumiennie zapełniła stronice nowymi pomysłami i – obowiązkowo mrocznymi – tajemnicami.
  Czytaj więcej na: http://esensja.stopklatka.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=4430

 

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński