Harry Potter i Kamień Filozoficzny

nakład wyczerpany
oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 326
format: 135 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-011-9

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

oprawa twarda

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę niewidkę. Nigdy też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldermort. "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to pierwsza książka z zakrojonej z siedem tomów serii angielskiej pisarki Joanne Rowling. Trzy do tej pory wydane tomy zajmują pierwsze miejsca na światowych listach bestsellerów.


Inne książki wydane w ramach serii

 • Joanne K. Rowling doskonale zarysowała magiczny świat wciągający każdego, kto sięgnie po książkę, bez względu na wiek czy preferencje czytelnicze. Każdy z nas posiada w sobie dziecko i pragnienie takowego świata, a ta książka doskonale je w nas rozbudza.
  Czytaj więcej na: http://www.ezylion.pl/harry-potter-i-kamien-filozoficzny/
 • Jestem zdecydowanym fanem tej serii, polecam gorąco czytelnikom w każdym wieku - wbrew pozorom to jest bardzo mądra książka a i starszym czytaczom przyda się odrobina luzu i lekcji latania na miotle... Jak poznasz Harryego, już nic nie będzie takie samo :) (Lucyferia)
  Czytaj więcej na: http://anotherbook.net.pl/ksiazki/kamien_filozoficzny.html
 • Fenomen Rowling być może polega na jest wspaniałym przejrzystym stylu pisarskim, być może na połączeniu baśni, które znamy jak na przykład te o Babie Jadze latającej na miotle, jak również wspaniałej przygodowej fabule, albo też na czymś, co trudno jest opisać słowami, a wciąga tak niesamowicie, że po kolejnym rozdziale musimy przeczytać następny.
  Czytaj więcej na: http://moznaprzeczytac.pl/harry-potter-i-kamien-filozoficzny-recenzja-ksiazki
 • Każdy fan powieści fantasy powinien zapoznać się przynajmniej z pierwszą z siedmiu części o Harrym Potterze. I myślę, że się nie zawiedzie. Książka po prostu zawładnęła moją wyobraźnią, przenosząc mnie do świata, gdzie wszystko jest możliwe. Zdaję sobie również sprawę, że motywy wykorzystane przez J.K. Rowling zostały przez lata powielane przez tysięcy pisarzy, przez co Harry Potter stracił na swojej niepowtarzalności. Nie zapominajmy jednak, że żadna kopia nie dorówna oryginałowi!
  Czytaj więcej na: http://www.efantastyka.pl/harry-potter-i-kamien-filozoficzny
 • Ja tu widzę: walkę dobra ze złem; ukazanie ludzkiej natury – nie tylko tego, co w nas dobre, ale też naszych słabości, które wyraźnie są potępiane przez autorkę powieści; mowę o potędze przyjaźni, lojalności, chęci niesienia wzajemnej pomocy, odwadze, męstwie, zaletach uczenia się i sile prawdziwej miłości. Moim zdaniem książka ta posiada naprawdę wiele wartości dydaktycznych i choćby z tego względu powinna być lekturą polecaną każdemu dziecku, bez wyjątku.
  Czytaj więcej na: http://magicznyswiatksiazki.pl/recenzja-harry-potter-i-kamien-filozoficzny-j-k-rowling/

 

 

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński