Ocean to pikuś

zewnętrzny wydawca
oprawa twarda
ilustracje Marcin Leśniak
wydawca: Wydawnictwo Pogotowie Kazikowe
rok wydania: 2018
format: 300 x 210
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-65419-74-3

cena detaliczna

35.91 zł39.90 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Ocean to pikuś

oprawa twarda

"Ocean to pikuś" zabiera nas w zuchwały rejs kajakiem przez Atlantyk. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Książka pełna jest barwnych i pełnych pozytywnej energii ilustracji Marcina Leśniaka.
Łukasz Wierzbicki to znany i lubiany autor książek podróżniczo-przygodowych dla dzieci, w tym takich powieści, jak "Afryka Kazika" czy "Dziadek i niedźwiadek", które znalazły się w kanonie lektur szkolnych czy książki "Drzewo" zainspirowanej mitologią słowiańską. Najbardziej wyczekiwany tytuł literatury dziecięcej roku 2018!

 

Wysłuchaj audycji o książce w radiowej Trójce.

 

 • Łukasz Wierzbicki opisał tę wyprawę w tak sugestywny sposób, że czytelnik ma wrażenie, że przepływa gdzieś obok i na własne oczy widzi mały kajak, który pokonuje ocean. (...) Tu zachwyca wszystko, od nietypowego formatu, przez strony w kolorze wody i kolejne rozdziały (nazywane tu "dobami"), aż po ilustracje autorstwa Marcina Leśniaka.
  Czytaj więcej na: https://tosimama.blogspot.com/2018/04/ocean-to-pikus-dm-sorus-i-pogotowie.html
 • Ta historia jest napisana w przyjemny i zabawny sposób. Dla mnie był to idealny "odstresowywacz", a dla dzieci z pewnością będzie to przezabawna, ciekawa historia z życia wzięta! 
  Czytaj więcej na: http://www.maobmaze.pl/2018/05/ocean-to-pikus.html
 • Jest żartobliwie, jest wesoło, jest też refleksyjnie. Na pewno bohater książki inspiruje do pokonywania naszych własnych ograniczeń i sięgania dalej, wyżej! Pokazuje, jak ważna w życiu jest pasja i marzenia i jak niezwykłe może być życie każdego z nas, nie tylko podróżnika.
  Czytaj więcej na: https://www.makiwgiverny.pl/2018/12/ocean-to-pikus-ukasz-wierzbicki-il.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński