Harry Potter i Komnata Tajemnic

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 368
format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-7278-012-6

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Komnata Tajemnic

oprawa twarda

Tym razem Harry będzie musiał się zmierzyć z tajemniczym potworem z komnaty tajemnic na zamku Hogwart. Otworzyć tę komnatę mógł jedynie prawowity dziedzic Slytherina, a wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podejrzenie pada na Harry`ego. W dodatku jeden z najbliższych przyjaciół bohatera znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Z tego tomu dowiecie się, jaka była przeszłość Hagrida, jakie sekrety skrywa rodzina Malfoya i kto naprawdę wypuścił potwora.

Świat oszalał na punkcie baśniowej historii o Harrym Potterze napisanej przez angielską autorkę J. K. Rowling. "Polityka", 31 lipca 2000
Książka Rowling pojawiła się momencie, gdy krytycy ogłosili koniec gatunku literatury młodzieżowej. Sukces Harry`ego Pottera obalił ten pogląd. Młodzi czytelnicy entuzjazmują się: To lepsze od gry. "Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy", 29 lipca 2000
Książki Rowling zyskały miliony czytelników wśród najmłodszych Amerykanów wychowanych w kulturze obrazkowej. "Wprost", 30 lipca 2000

Inne książki wydane w ramach serii

  • Czytelnik, który pokochał pierwszą część serii nie będzie miał żadnych problemów z zapałaniem tym większą miłością do tomu drugiego. Język powieści w dalszym ciągu pozostaje płynny, elastyczny i przyjemny, co nie tylko ułatwia czytanie, ale także sprawia, iż książkę tę niemal się połyka.
    Czytaj więcej na: http://werewolf-rain.blogspot.com/2013/01/harry-potter-i-komnata-tajemnic-jk.htm

 

Opinie użytkowników portalu Lubimyczytac.pl:

  • Wkp: "Harry Potter powraca i po wspaniałym pierwszym tomie, spełnia wszystkie oczekiwania czytelników, jakie zrodziły się po lekturze "Kamienia...". Fabuła wciąga już od pierwszych stron, zaskakuje i zachwyca. Bohaterowie zostają rozbudowani, ilustracje poprawione, błędy widoczne w pierwszej części wymazane a całość sprawia wrażenie nie tylko bardziej spójnej niż "Kamień filozoficzny" ale też i odrobinę dojrzalszej. Dzięki temu tom jest lepszy od poprzednika..."
  • ven_detta: "Tym razem autorka nie daje nam chwili wytchnienia – akcja pędzi niemal od samego początku, a my zostajemy wplątani w kolejną intrygę, która na pozór absurdalna, z czasem przeobraża się w naprawdę niebezpieczną przygodę, która może się bardzo źle skończyć. Z biegiem wydarzeń, klimat książki staje się coraz mroczniejszy, autorka ładnie tworzy atmosferę grozy"
  • Annie_28: "Nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po kolejną część "Harry'ego Pottera". Cała seria świetnie pobudza wyobraźnię, wprowadza w tajemniczy, magiczny świat przygód oraz przekazuje ważne prawdy życiowe, które każdy młody człowiek powinien znać. Polecam !!"

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński