Harry Potter i Komnata Tajemnic

audiobook CD
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 10 godzin 26 minut
format: 145 x 250 mm
komplet zawiera: 8 płyt CD
ISBN: 83-7278-073-0

cena detaliczna

62.10 zł69.00 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Komnata Tajemnic

audiobook CD

Harry Potter powraca do swoich wielbicieli w wydaniu audio drugiej części opowieści pod tytułem Harry Potter i Komnata Tajemnic!

Ośmiopłytowe wydanie zawierające aż 10 godzin i 26 minut nagrania, ponownie w świetnej interpretacji - Piotra Fronczewskiego, wprowadza słuchacza w doskonały nastrój, ubarwiając pochmurne popołudnia, czy żmudne domowe obowiązki. Dla potteromaniaków i nie tylko!

Przy zakupie książki Harry Potter i Komnata Tajemnic w wersji audio podręczniki hogwarckie Quidditch przez wieki oraz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w supercenie po 5 zł!

Inne książki wydane w ramach serii

 

Opinie użytkowników portalu Lubimyczytac.pl:

  • Wkp: "Harry Potter powraca i po wspaniałym pierwszym tomie, spełnia wszystkie oczekiwania czytelników, jakie zrodziły się po lekturze "Kamienia...". Fabuła wciąga już od pierwszych stron, zaskakuje i zachwyca. Bohaterowie zostają rozbudowani, ilustracje poprawione, błędy widoczne w pierwszej części wymazane a całość sprawia wrażenie nie tylko bardziej spójnej niż "Kamień filozoficzny" ale też i odrobinę dojrzalszej. Dzięki temu tom jest lepszy od poprzednika..."
  • ven_detta: "Tym razem autorka nie daje nam chwili wytchnienia – akcja pędzi niemal od samego początku, a my zostajemy wplątani w kolejną intrygę, która na pozór absurdalna, z czasem przeobraża się w naprawdę niebezpieczną przygodę, która może się bardzo źle skończyć. Z biegiem wydarzeń, klimat książki staje się coraz mroczniejszy, autorka ładnie tworzy atmosferę grozy"
  • Annie_28: "Nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po kolejną część "Harry'ego Pottera". Cała seria świetnie pobudza wyobraźnię, wprowadza w tajemniczy, magiczny świat przygód oraz przekazuje ważne prawdy życiowe, które każdy młody człowiek powinien znać. Polecam !!"

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński