Podniebny

oprawa twarda
autor: Kerstin Gier
przekład: Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 440
rok wydania: 2018
format: 143 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8008-508-4

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Podniebny

oprawa twarda

Nowa powieść Kerstin Gier, autorki bestsellerowej „Trylogii Czasu” i „Silvera”. Siedemnastoletnia Fanny rzuciła szkołę i odbywa praktykę w alpejskim hotelu Château Janvier, zwanym Podniebnym. W Święta nieco podupadły hotel przeżywa oblężenie. Zjeżdżają tu najróżniejsi goście: od słynnej łyżwiarki, przez autora thrillerów, po... właścicieli kolii z legendarnym diamentem carycy Katarzyny. Z pomocą Bena, przystojnego syna właściciela, oraz tajemniczego Tristana, Fanny spróbuje pokrzyżować szyki pewnym złym ludziom. Postara się też zachować zimną krew (i pracę!), oraz znaleźć pomysł na życie, a może nawet miłość... Niebanalna, trzymająca w napięciu powieść dla młodzieży, w zachwycającej oprawie graficznej.

 

 • Zdecydowanie polecam wam wybranie się do Podniebnego i poznanie Fanny i spółki. Historia z pewnością was rozbawi, zaskoczy i zauroczy, a w tym magicznym miejscu pośród chmur poczujecie się naprawdę jak w niebie.
  Czytaj więcej na: http://bloghub.pl/wpis.26595.kerstin-gier---podniebny
 • Książkę oceniam jak najbardziej pozytywnie, zakochałam się w niej od pierwszego momentu, w którym ją zobaczyłam. Jest po prostu piękna, a w jej wnętrzu kryje się niesamowita historia. To coś w sam raz dla nastolatek i wszystkich tych, którzy chcą przeżyć świetną przygodę z Fanny Funke.
  Czytaj więcej na: https://czytampolecam.blogspot.com/2018/09/podniebny-kerstin-gier.html
 • Kerstin Gier bardzo zręcznie żongluje konwencjami, a jej Podniebny to lekka, inteligentna i wciągająca powieść z pogranicza gatunków: od obyczajowego przez romansowy aż do detektywistycznego.
  Czytaj więcej na: https://dzinztomikiem.pl/podniebny-kerstin-gier/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński