Harry Potter i Książę Półkrwi

audiobook CD
wydawca: Media Rodzina
czas nagrania: 20 godzin 12 minut
format: 145 x 250 mm
komplet zawiera: 16 płyt CD
ISBN: 978-83-7278-172-7

cena detaliczna

62.10 zł69.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Harry Potter

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Harry Potter i Książę Półkrwi

audiobook CD

Harry Potter i jego przyjaciele trafiają nie tylko na szósty rok nauki w Hogwarcie, ale znajdą się też w samym centrum walki z rosnącym w ogromną siłę Sam-Wiesz-Kim.

Mroczny tom szósty pełen jest nie tylko dramatycznych wydarzeń, ale i miłosnych przygód, które ukażą nam bohaterów w zupełnie nowym świetle...

Wydanie audio szóstej części w interpretacji Piotra Fronczewskiego, liczące - 16 płyt CD ukazuje się- równocześnie z jej wersją książkową i zapewnia słuchaczom - ponad 20 godzin słuchowiska.

 

Zobacz, jak Piotr Fronczewski czyta Księcia Półkrwi!

Inne książki wydane w ramach serii

 

 • http://kultura.onet.pl/wiadomosci/harry-potter-i-ksiaze-polkrwi,1,5356006,artykul.html
 • W sumie szósty tom Harry'ego Pottera jest w dużej mierze odmienny od dotychczasowych tomów i - o ile się nie mylę - w pełni będzie go można ocenić dopiero razem z częścią siódmą. O ile wszystkie dotychczasowe były w znacznym stopniu samodzielnymi historiami z własnymi puentami, to tutaj po raz pierwszy czuje się, że jest to element szerszej, szeroko zakrojonej opowieści. Wszystkie znaki, a szczególnie decyzja z przedostatniej strony - pozwalają przypuszczać, że pani Rowling szykuje dla nas spektakularny finał.
  Czytaj więcej na: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/joanne_k_rowling/harry_potter_i_ksiaze_polkrwi/recenzja
 • Nie muszę zachęcać do tych książek, gdyż są pisane w tak wspaniały sposób, że wciągają bez pamięci w swój magiczny świat. Książka moim skromnym zdaniem długo jeszcze pozostanie fenomenem. Nie tylko wśród młodzieży.
  Czytaj więcej na: http://moznaprzeczytac.pl/harry-potter-i-ksiaze-polkrwi-j-k-rowling/
 • Ostatnia z dotychczas wydanych książek tego cyklu w Polsce budzi jeszcze więcej emocji, niż część piąta. (...) Dzieje się wiele, co także jest ogromnym plusem książki. Ważnym jest, że po tylu zapisanych (a potem przeczytanych) stronach, autorka nadal potrafi zaskoczyć czytelnika. Oprócz tego autorka wciąż (a może szczególnie w tej części, jako wyjście do części ostatniej) wysoko ceni istotne wartości – przyjaźń, miłość, odwagę, oddanie i wiele, wiele innych.
  Czytaj więcej na: http://recenzent.blog.onet.pl/2007/09/28/harry-potter-i-ksiaze-polkrwi-joanne-k-rowling/
 • Mimo iż jest to już szósty tom to nie brakuje w nim oryginalności i przygody. Powieść jest mroczna i dynamiczna. Żywiołowa i wciągająca fabuła nie pozwala nam na przerwy w czytaniu, z niecierpliwością chcemy doczytać zakończenia.
  Czytaj więcej na: http://czytanie-a-myslenie.blogspot.com/2013/08/harry-potter-i-ksiaze-pokrwi-joanne.html
 • To naprawdę magia. Od pierwszego akapitu czujemy się, jakbyśmy stali obok bohaterów, zapieramy dech w piersiach w chwilach zagrożeń, wielkich podejrzeń i niesłychanych tajemnic. Nie potrafimy się nie śmiać z wyrafinowanych, ale co najważniejsze, śmiesznych przygód naszych ulubieńców. Ze strony na stronę rośnie nasza ciekawość, rośnie nasza radość, wieczorem snujemy podejrzenia i domysły, co może się stać, czujemy dumę, gdy mamy rację, zaskoczenie, gdy wydarzenia ułożyły się inaczej...
  Czytaj więcej na: http://ksiazki-legera.blogspot.com/2012/12/harry-potter-i-ksiaze-pokrwi.html
 • Poznajemy nowego Harry'ego, ale też nowy kunszt pisarski autorki. "Książę Półkrwi" pełen jest wątków nie rozwiązanych .. dających czytelnikowi pomyśleć. Celowo nie są podawane wszystkie fakty. Musimy wytężyć umysł by zrozumieć sens słów. Książka ta nie jest już opowieścią tylko i wyłącznie dla dzieci.
  Czytaj więcej na: http://szeptywyobrazni.blogspot.com/2012/11/harry-potter-i-ksiaze-pokrwi.html
 • Rowling przyzwyczaiła nas już do wspaniale skomponowanej opowieści i ciekawego języka, a tłumacz znakomicie kontynuuje jej pracę w polskim przekładzie. Wielowątkowość historii również jest zachwycająca! Wielu starych bohaterów otrzymuje nowe zadania, wszyscy zmienili się też na przestrzeni sześciu lat nauki w Hogwarcie, dlatego poznajemy ich na nowo w zupełnie innym świetle.
  Czytaj więcej na: http://bez-okladki.blogspot.com/2012/12/harry-potter-i-ksiaze-pokrwi-j-k-rowling.html
 • To, co zrobiła Rowling w tym tomie jest fenomenalne. Dzieci zmieniły się w nastolatków, ze swoimi problemami, podejściem buntowniczym i innym nastawieniem.
  Czytaj więcej na: http://majinfox.blogspot.com/2013/01/joanne-k-rowling-harry-potter-i-ksiaze.html
 • (...) kolejny dobry i spójny tom z emocjonującym finałem, który wkrada się od niechcenia… Za każdym razem, kiedy czytałem HPiKP (...) dziwiłem się, że to już, że dzisiaj, że tak nagle – czytelnik, jak i Harry, zostaje po prostu wciągnięty w wir wydarzeń, co wyjątkowo przypadło mi do gustu.
  Czytaj więcej na: http://marcinrzeczkowski.com/stories/j-k-rowling-harry-potter-i-ksiaze-polkrwi/
 • Harry Potter i Książę Półkrwi to bardziej powieść sensacyjna, oczekiwanie na ostatnią bitwę, wstęp do siódmego tomu, niż zabawa z magią. Ale dzięki temu w końcu zrozumiałam konsekwencję autorki, która świadomie najpierw pozwoliła nam poznać i bawić się światem, który może rozciągać się tuż za naszym żywopłotem, ale także powoli prowadziła nas w dorosłość.
  Czytaj więcej na: http://ksiazki.wp.pl/rid,1390,tytul,Gdzie-magia-zmaga-sie-z-sensacja,recenzja.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński