Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

nakład wyczerpany
oprawa miękka
przekład: Mariola Więznowska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 370
format: 145 x 205 mm
ISBN: 978-83-7278-501-5

cena detaliczna

29.70 zł33.00 zł

Nakład wyczerpany
opis książki
recenzje

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

oprawa miękkaNowe, odświeżone graficznie i wzbogacone suplementem zawierającym doświadczenia rodziców polskich, wydanie znakomitego poradnika pedagogicznego. To książka ze wszech miar praktyczna, a nie teoretyczna. Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej komunikacji z dziećmi. Liczne przykłady i wskazówki wzięte z codziennych doświadczeń ułatwiają nie tylko rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych (np. stawianie granic, formułowanie oczekiwań), ale obrazują również metody budowania silnych więzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.

 

Obejrzyj wywiad, jaki przeprowadził Robert Gamble z autorkami książki w 20. rocznicę publikacji poradnika w Polsce.Poniżej znajdziecie materiały warsztatowe do zabaw z dziećmi - zachęcamy do korzystania!

 • Recenzje w serwisie Lubimy czytać
 • Opinie w serwisie Na kanapie
 • To książka, która pomogła mi wiele zrozumieć, przede wszystkim pojąć, jakie błędy popełniałam w wychowywaniu swoich dzieci. (...) Autorki to znane pisarki poradników edukacyjnych, które zdobyły zaufanie i rodziców, i wychowawców, i psychologów. Każda z nich ma trójkę dzieci, tak jak i ja, więc zapewne mają pojęcie o tym, co piszą i dlatego ta książka jest tak dobrze skonstruowana, mają doświadczenie w tym temacie, a ten tytuł jest jednym z najlepiej sprzedających się poradników.
  Czytaj więcej na: http://asymaka.blog.interia.pl/?id=2568110
 • Ale fantastyczne jest to, że wszystko, czego nauczyłam się dzięki książkom tych dwóch kobiet, działa! Zaczynając od najprostszych rad, żeby dawać małym dzieciom zamknięte wybory: 'Chcesz jajko na miękko czy jajecznicę?', poprzez rzecz teoretycznie prostą, ale jak rzadko realizowaną, czyli niezaprzeczanie uczuciom: 'Ała, boli mnie kolano!' - 'Takie zadrapanie często potrafi być bolesne' (zamiast nasuwającego mi się: 'Nie histeryzuj'), aż po całą filozofię szanowania dziecka, jego uczuć i potrzeb.
  Czytaj więcej na: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,10335161,Jak_sluchac_i_jak_rozumiec.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński