Kicia Kocia jest chora

oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 24
rok wydania: 2011
format: 192 x 192 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-510-7

cena detaliczna

6.21 zł6.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Kicia Kocia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Kicia Kocia jest chora

oprawa miękka

Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ja bolało, nic jej nie cieszyło. Przeczytaj, jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą.

Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

Serię polecamy małym czytelnikom – od 2. roku życia.
 

Tytuły z serii Kicia Kocia znajdują się na Złotej Liście książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”.


Galeria zdjęć

Inne książki wydane w ramach serii

 • Malunki – celowo używam tego słowa – są stylizowane na dziecięce, akwarelowe prace: świadczą o tym m.in. poprawiane, nierówne kontury, celowa „brzydota” postaci, które dalekie są od cukierkowych, gładkich wizerunków rodem z Disney’a.
  Czytaj więcej na: ryms.pl/ksiazka_szczegoly/599/index.html
 • Ksiażka w sposób ciepły i zrozumialy opowiada o tym, co prędzej, czy później musi przydarzyć się dziecku, a więc chorobie, wizycie u lekarza i leczeniu. Pomaga przezwyciężyć dziecięce lęki i oswoić nową, nieprzyjemną sytuację.
  Czytaj więcej na: dziecipoznan.pl/index.php?menu=recenzjaf&id=275
 • Fabułka, jak zawsze w przypadku tego typu książeczek, nie jest skomplikowana: chodzi przecież tylko o to, żeby uspokoić małych odbiorców i pokazać im, że nie ma się co bać infekcji i wizyty u lekarza. Kicia Kocia służy tu jako dobry przykład: na sobie testuje wydarzenie i towarzyszące mu zjawiska.
  Czytaj więcej na: tu-czytam.blogspot.com/2011/03/anita-gowinska-kicia-kocia-jest-chora.html
 • Nie da się ukryć, że nabycie jednego tomu z serii pociąga za sobą ryzyko, iż będziemy kolekcjonować te wydawnictwa i z niecierpliwością czekać na następne książki. (...) Świetnym pomysłem jest takie opracowanie książeczek, które zapewnia udział dziecka w czytaniu, ilustracje pokazują dosłownie pewne sceny z tekstu, a dopowiadanie słów jest miłym dla młodego czytelnika elementem lektury.(...) . Broszurowe wydania są nadspodziewanie trwałe i mimo wielokrotnego czytania nie doznały żadnego uszczerbków, a muszę przyznać, iż w fazie zachłyśnięcia się Kicią Kocią każdy wieczór kończył się lekturą wszystkich ośmiu tomików;)
  Czytaj więcej na: http://www.inna-bajka.kobietnik.pl/2013/04/mieszkajac-z-fankami-kici-koci.html
 • Gdy myślę o tej serii na plan pierwszy wysuwa się fakt, że to książeczki edukacyjne. W każdej części przygód Kicia Kocia uczy małego czytelnika czegoś nowego. Od mycia rąk przed pracą w kuchni i jedzeniem, przez uważanie na gorące garnki i piekarnik czy ogólnie przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (...) Jest zatem edukacja. I to taka - przy okazji. Są powtórzenia, wyliczenia, proste zdania - wszystko, co lubią maluchy. (...) Są sympatyczne, wyraziste ilustracje.
  Czytaj więcej na: http://www.otymze.pl/2012/09/ewa-czyta-serie-serio-kicia-kocia-media.html 
 • Wielką zaletą książeczek Anity Głowińskiej są niezwykle plastyczne, kolorowe ilustracje - ciepłe barwy, wyraźne kształty, radość bijąca z każdego rysunku - a więc wszystko to, co dzieciaki kochają najbardziej...Zresztą i dorośli muszą polubić urocze, wielkie oczy Kici Koci, jej wesołe spojrzenie i pełen kolorów świat.
  Czytaj więcej na: http://fikaszczecin.blogspot.com/2015/01/mae-ale-doskonae.html
 • Doceniłam tę wyjątkową serię przede wszystkim za jej niebywałą prostotę. Tytułowa Kici Kocia nie posiada mocy tajemnych, nie jest księżniczką, wróżką, ani super bohaterką. A jej przygody to nie podróż w czasie, czy też walka z okrutnym smokiem, tylko wspólne gotowanie z babcią, zabawa w basenie lub wycieczka na plac zabaw. I chyba w tej „zwyczajności” tkwi fenomen rezolutnej kotki
  Czytaj więcej na: http://pismosfera.blogspot.com/2015/02/fenomen-kici-koci.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński