Lekcje miłości

oprawa miękka
ilustracje Nick Sharratt
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 296
format: 125 x 195 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-238-0

cena detaliczna

19.80 zł22.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Lekcje miłości

oprawa miękka

Czternastolenia Prue i jej siostra Grace nie chodziły nigdy do szkoły - były uczone przez apodyktycznego i niezwykle ostrego ojca w domu przez całe swoje życie. Dobrze wiedzą, że różnią się od normalnych dziewczyn, ale ich próby dowiedzenia się, jak to jest być zwyczajną nastolatką kupującą np. zwyczajne ciuchy zamiast noszenia dziwnych wdzianek szytych przez mamę, spotykają się z wściekłością ich ojca.
Jednak kiedy ojciec dostaje udaru mózgu i trafia do szpitala, nie mogąc poruszyć się lub powiedzieć choćby słowa, Prue nagle odkrywa, czym jest wolność.
Matka dziewczyn, nie potrafiąc poradzić sobie z chorobą męża oraz uczeniem córek, wysyła je do pobliskiej szkoły i dziewczyny po raz pierwszy doświadczają szkolnego życia. Prue nigdy nie przypuszczałaby, że będzie jej tak ciężko wpasować się w szkolne środowisko.
Jedyną osobą, z którą może porozmawiać jest mody, miły i przystojny nauczyciel plastyki, Rax. Prue i Rax zaprzyjaźniają się podczas lekcji i wkrótce nauczyciel proponuje jej copiątkową opiekę nad swoimi dziećmi. Prue nie może się doczekać dziesiciominutowej przejażdżki jego samochodem do domu, kiedy mogą być sami.
Kiedy jej zauroczenie zaczyna się rozwijać, Prue zdaje sobie sprawę, że być może Rax czuje podobnie. Ale przecież nauczyciel nie powinien...!

 [ Wiek +13 ]


Książka opowiada o uczuciach, o miłości i cierpieniach z nią związanymi.. Życie, niekiedy trudne, czasem może się zmienić na lepsze. Historia Prudence i Grace pisana jest prostym językiem. Każda nastolatka zakochana w nauczycielu powinna przeczytać tę powieść ;)

czytaj więcej w serwisie 4girls.pl

Uważam, że książka jest bardzo dobra. Kocham tą autorkę, jej poczucie humoru, wartości i prawdy jakie zawiera w książkach. W tej zawarła bardzo ważną sprawę jaką jest poczucie wartości i pragnienie akceptacji, a także próba nie odstawania od grupy i zaprzestania bycia oryginalnym.

czytaj więcej na blogu My-books

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński