Moi kumple milionerzy

nakład wyczerpany
oprawa miękka
autor: Cathy Hopkins
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 308
format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-7278-558-9

cena detaliczna

22.50 zł25.00 zł

Nakład wyczerpany
opis książki
recenzje

Moi kumple milionerzy

oprawa miękka

Jess Hall wkracza na salony! Jej tata dostał pracę w kompleksie Porchester Park numer 1, w luksusowym apartamentowcu, i przeprowadza się tam razem z Jess, jej bratem i kotem Dave'em.

Jess niezbyt chętnie zgadza się na tę zmianę - z nowego mieszkania będzie miała daleko do szkoły, do najlepszej przyjaciółki i do ukochanej babci. Jednak życie w Porcherster Park może mieć wiele zalet. Kompleks opływa w luksusy, a już niedługo sprowadzą się do niego najbardziej znane gwiazdy filmowe, piosenkarze, modelki i milionerzy.

Czy mieszkanie wśród celebrytów okaże się tak ekscytujące, jak się zapowiada? I czy całkiem zwyczajna dziewczyna może znaleźć kolegów w domu pełnym milionerów?

  • W „Moich kumplach milionerach” Hopkins postanowiła odejść od pokazywania zwyczajnego życia zwyczajnych nastolatków, a właściwie – wybrała otoczenie, którego postaciom niejedna czytelniczka mogłaby zazdrościć. (...) Hopkins daleka jest od kreowania nastoletnich głupiutkich bohaterek, które interesują się wyłącznie modą i chłopakami, a poza tym nie dostrzegają świata. Dziewczyny są w „Moich kumplach milionerach” postaciami do zaakceptowania z całym zestawem wad i słabości, ale i z przekonującymi marzeniami czy wzruszającymi tęsknotami.

Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2011/09/cathy-hopkins-moi-kumple-milionerzy.html

 

  • Hopkins przedstawia życie nastolatków i ich nastoletnie problemy - problem dorastania i dojrzewania, relacje między przyjaciółmi, pierwsze miłości, sercowe kłopoty. Bohaterowie są postaciami "z krwi i kości" - wiodą zwykłe życie w niezwykłej scenerii. Ponadto książka pisana jest fajnym, lekkim i zabawnym językiem, trafiającym do odbiorcy. To tylko zachęca do sięgnięcia po tę opowieść.
    Ta książka jest tego naprawdę warta.

Czytaj więcej na: http://recenzje-mlodziezowe.blogspot.com/2013/01/moi-kumple-milionerzy-cathy-hopkins.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński